Beni Affet 1233. Bölüm Özeti 16 Ekimde Neler Olacak

Beni Affet 16 Ekim Özeti

Feride ise sonunda Asiye ile dost olmayı seçmiş ve iyi bir ilişki kurmayı başarmıştır. Asiye’nin kendi iyiliğini düşündüğünü anlayan Feride artık istediklerini yapmayı başlamıştır. Yaman ise kendisi için çok önemli olan, şirketin yönetim kurulu toplantısına katılır. Cüneyt’in karşısına ise davetsiz misafirler çıkar ve Cüneyt ile çok önemli bir konuda konuşurlar. Cüneyt duydukları sonrasında önemli bir kararın eşiğine gelir.

Güzel ise Defne ile konuşur ve içine girdiği bu sıkıntıdan kurtulmak için yardım ister. Defne ise Murat’a ve ailesine gerçekleri anlatacaktır ancak Güzel yine de Murat’ı kaybetmekten çok korkmaktadır.

Sevgi ise Ateş ve Zeynep’in bir birlerine deliler gibi sevdalı olduğunu öğrenmiştir. Sevgi oğlu bu kadar aşık iken bu ayrılığa göz yummayacaktır. Sevgi Ateş ve Zeynep’in neden . Bu durumu öğrenen Ateş, her şey için çok geç olmadan Sevgi’yi durdurmak ister. Eve gelen Lerzan ile Pınar arasında bir tatsızlık çıkar. Olanları öğrenen Zeynep bir karar almak ister. Toprak ise onu bu kararından vazgeçirmek için çabalar.

Beni Affet’te Bu Hafta

Ateş Zeynep’i kendinden soğutmak için elinden geleni yapar ancak Zeynep’in aşkı bir anda bitecek gibi değildir. Zeynep zor zamanlarında yanında olan Ateş’e deliler gibi aşıktır. Ateş’in her yaptığı Zeynep’in gönlünü parçalasa da Zeynep’in ateşe olan aşkından hiç bir şey eksiltmemektedir.

Diğer taraftan Zeynep Ateş’in kardeşim dediği Toprak’ın kendisine olan ilgisini ve duyularını görmezden gelmektedir; zira Ateş onun için vaz geçilmezdir. Ateş ise yavaş  yavaş Zeynep’in gönlünün kendisinde değil Toprak’ta olduğunu hissedecek midir?

Neriman ve Galip aşkı ise adeta dillere destan ve maceralı şekilde devam etmektedir. Oğlu Mahir’in hayatını alt üst eden Neriman şimdi kendi huzuru için Galip’in yanındadır. Peki ev yıkanın evi, yuva yıkanın yuvası olacak mıdır?

Feride ise adeta geçmişi unutmuş ve her şeyi silmiştir. Cüneyt’in zor zamanlarında Cüneyt’e destek olmak yerine tam karşısında duran Feride bir gün hatasını fark edecektir ancak iş işten geçecektir. Zühre ise hala Cüneyt ile ilgili duyduklarının etkisinden kurtulamamıştır.

Beni Affet 1233. Bölüm Özeti 16 Ekimde Neler Olacak (8 Yorum)

    • Hiç bir diz adını sen koya rakip olamaz adını sen koy benim izledigim en iyi en temiz bir diz aylece oturup izlenilcek bir diz bizim iç adını sen koyun tayi beraberi yok

  1. bu ne saçmasapan senaryo bu ne rahatlık insanda biraz ahlak olur tecavüze ugramış karısının peşine murat danacı rolünün hakkını veriyor ama cüneyit bozuyor cüneyt karakteri nakadar dürüst olursa olsun uzak duracaktı