Beni Affet 1232. Bölüm Özeti 13 Ekimde Neler Olacak

Beni Affet 1232. Bölüm Özeti

Feride, Cüneyt’e Güneş’le ilgili aldığı yeni kararı söylerken, Cüneyt’ten hiç beklemediği bir karşılık görür. Aralarında çıkan tartışma sırasında Zühre, öğrendiği bir gerçekle sarsılır. Tüm bu olayların üzerine gelen Yaman’ın tepkileri ise herkesi şaşırtır.

Osman’ın Güzel’le ilgili söylediklerini kafasından atamayan Murat, hiç beklenmedik bir harekette bulunur.
Ateş, kendisiyle konuşmak isteyen Zeynep’e, onu şok edecek şeyler söyler.

Ateş ve Zeynep’in birlikte olmaları gerektiğini düşünen Sevgi’nin aklına yeni bir fikir gelir. Ancak bu fikrini gerçekleştirmeye çalışırken Sevgi, tüm dengeleri altüst edecek türden bir gerçekle yüzleşir. Neriman ve Galip’in çıktıkları doğa gezisi, hiç beklenmedik bir şekilde son bulur.

Beni Affet’de Bugün

Cüneyt hafıza kaybının geçici bir durum olup olmadığını bilemediği için ailesini üzmek istemez ve yaşadıklarını saklar. Cüneyt hafızasını tamamen kaybedip kızı Güneş’i ve sevdiği kadın unutacağından çok korkmaktadır. Cüneyt için en büyük şans ise karşısına beklenmedik anda çıkan iyilik meleğidir.

Feride ve Yaman ise mutluluklarının ve huzurlarının tadını çıkarmaya devam ederken Asiye ve Feride’nin Zühre’nin yanına gelmesi ortalığın da bir anda karışmasına neden olur. Osman ise oğlu Murat’ın kendisine layık bir kız ile görüşmesini ister bu nedenle de Güzel’i karısına çıkar. Murat ise Osman’ın Güzel’i rahatsız ettiğini öğrenince Osman’ın karşısına çıkar ve artık hayatına müdahale etmemesini söyler.

Zühre ise Defne’nin Murat ile görüşmediğini öğrenir. Bu durumda Murat ya yalan söylemektedir yada kiminle görüştüğünün farkında değildir. Güzel ise defalarca Murat’a gerçek kimliğini açıklamak için harekete geçse de Murat buna izin vermez. Peki Murat’ın gerçekleri öğrendiğinde tepkisi ne olacaktır?

Ateş ise Zeynep’ten artık kesin olarak vazgeçmiştir ancak duygularını bastırmakta zorluk çekmektedir. Zeynep’i her gördüğünde kendini zor tutan Ateş Zeynep’i kendinen soğutmak için ona kötü davranmaya devam eder. Zeynep Ateş’in neden kendisine bu kadar kötü davrandığını ise kendisine gelen teklif sonrası anlayacaktır. Peki Toraın teklifine Zeynep’in tepkisi ne olacaktır?

Sevgi ve Kader’in yaptıkları plan ise Ateş’i zor duruma düşürür. Ateş Zeynep’ten kaçmaya çalışırken sonunda baş başa kalmışlardır.  Sevgi ve Kader’in planı işe yarayacak mıdır?

 

Beni Affet 1232. Bölüm Özeti 13 Ekimde Neler Olacak (6 Yorum)

  1. bu osman kozan çok mu dürüst muratı zengin kız la evlendirmek istiyor bütün dizide son 3 yıl da söylenen yalanları ortaya çıkarın

  2. cüneyt te biraz onur diye birşey varsa ferideye artık aşık olmaz tecacavüzve ugramış ve cüneyt e yalan söyleyen bir kadını hayal edemez mehmet hayri koç esengül aypek le yeni bir dizi

  3. cüneyt i hasta ettiniz yamanı pisikopat siz napmaya çalışıyorsunuz kendinizi aştınız cüneyt biraz adam olaydı teavüze ugrayan karısının peşinde koşmazdı hiç bir erkek koluna takıp gezdiremez feri de ye hala aşık feride olarak okadar da güzel çekici bir kadın deyil baska bir kadın oyuncuyada aşık ola bilir karizmatik biri ama

  4. 3 hafta önce unutma beniyle ilgili bir haber vardı unutma beniyi adını sen koya rakib olarak başlayacagı şu an bir haber yok yakında gelebilir haber