Beni Affet 1231. Bölüm Özeti 12 Ekim(Cüneyt Alzheimer)

Beni Affet 1231. Bölüm Özeti

Cüneyt hafızası ile ilgili yaşadığı büyük problemi herkesten saklar ancak bu artık ailesine özellikle de Güneş’e zarar verebilecek kadar ağır hale gelmiştir. Cüneyt’e gelen beklenmedik bir ziyaretçi Cüneyt’i çok zor durumda bırakır.

Asiye ve Feride’nin Zühre’nin yanına gelmesi, büyük bir tartışmanın da fitilini ateşler. Osman ise Güzel’in karşısına çıkmıştır ve Güzel ile konuşmuştur. Bu durumu öğrenen Murat adeta çılgına döner. Murat ve Osman bir kez daha yüzleşecektir.

Zeynep ise Toprak’ın yanındadır ancak kendini hiç iyi hissetmemektedir. Ateş’ten duyduğu ağır sözleri hazmedemeyen Zeynep bir de yeni bir sıkıntı ile karşı karşıya kalır.

Sevgi ve Kader ise Ateş’le Zeynep’in arasını düzeltmek için yeni bir plan yaparlar ancak bu olan ellerine yüzlerine bulaşmak üzeredir. Toprak ise tüm bu olanlardan habersizce, Zeynep’e güzel bir sürpriz hazırlar. Galip ve Neriman, ilk buluşmalarında hiç unutamayacakları büyük bir macera yaşarlar.

Beni Affet’te Bugün

Beni Affet dizisi mutsuzların dizisi diyorlar ya; hani kim bu mutlu dizide gösterin diyorlar ya. Bende Cüneyt’in mutlu olmasına çok az kaldı bekleyin diyorum. Cüneyt için önce atlatması gerek zor günler ve bir hastalık vardır; peki Cüneyt’e bu hastalığında kim destek olacaktır. Kimin aşkı Cüneyt’i iyileştirecektir.

Cüneyt ne yazık ki başına aldığı yoğun darbeler sonrasında  bir hafıza kaybı hastalığına yakalanmıştır. Cüneyt bir an kendinden geçmekte ve her şeyi unutmaktadır. Cüneyt’in en sok Güneş’i unutması bardağı taşıran son damla olmuştur. Artık bu hastalık kendisine ve kızına zarar verecek düzeydedir. Osman Kozan’da Cüneyt’in bu kötü durumunun farkındadır. Peki Cüneyt’in bu hastalığının bir çaresi var mıdır? Bu hastalığın ilacı sevgidir.

Ateş’in kendisinden uzak kalmasının ve özellikle ters cevaplar vermesinin bir nedeni olduğunun farkına varan Zeynep için her şey daha da zor hale gelecektir. Zira Ateş onu Toprağ’ın kollarına atmaktadır.

Diğer taraftan Zühre ve Osman Kozan yine birlikte iş peşindedir. Murat’ın neden yalan söylediğini araştıran Osman gerçekleri göründüğünden farklı olduğunu öğrenebilecek midir?

Beni Affet 12 ekim fragmanı yayınlandığında sayfamızda yer alacaktır.

Beni Affet 1231. Bölüm Özeti 12 Ekim(Cüneyt Alzheimer) (6 Yorum)

  1. cüneyt feride yle kaza yaPTI YAMAN KAFAATTI DİYE ALİZHEİMER OLMADI BU AİLEDE ANNE VEYA BABA TARAFINDA HANGİAİLE DEYSE BU ÇOCUKTADA CÜNEYT TEDE ÇIKAR ÇAMUR AT İZİ KALSIN BU SENARYOLARI YAZANLAR YILLARCA ÇALIŞMIŞ EMEK VERMİŞ DOKTORLARDAN DAHAMI İYİ BİLECEK SENARİSLER 5 İNCİ SEZONDAN SONRA BATIRDINIZ

  2. zaten 2 hafta önce unutma beni ekibinden bir haber geldi unutma beniyi yeniden canlandırip adını sen koya rakib olarak başlayacagı haberi geldi yakında yeni haberde gele bilir