Menü Aç/Kapat
Beni Affet 1228. Bölüm 1232. Bölüm Özeti 9 Ekim 13 Ekim Beni Affet 05.10.2017
Beni Affet 1228. Bölüm 1232. Bölüm Özeti 9 Ekim 13 Ekim

Beni Affet dizisi 9 ekim 13 ekim haftasında 1228. Bölüm, 1229. Bölüm, 1230. Bölüm 1231. Bölüm ve 1232. Bölümü ile izleyicisi karşısında çıkacak. Bilindiği üzere Beni Affet dizisi izleyicileri Feride’yi Cüneyt ile görmek istiyordu. Sizlere getirdiğimiz tüyolar da Cüneyt ve Feride’nin çok yakında tekrar bir araya gelmek isteyeceğini ancak Yaman’ın buna engel olmak için elinden geleni yapacağını görecek gibiyiz.

Beni Affet’te bazı izleyiciler Cüneyt ve Yaman aşkını destekliyordu; aldığımız tüyolarda Yaman ve Feride’cilerin üzüleceğini Yaman’ın kötü bir karaktere dönüşeceğini söyleyebilirim.

Bence Yaman Seher ile Feride’yi aldatacak. Göründüğü üzere Seher Yaman’a aşık oldu. Bu aşkı Yaman’ın annesi Asiye’de destekleyince Feride için bu iş çekilmez hale gelecek.

Beni Affet’te diğer bir sıkıntı da Kader’in sıkıntısı. Kader’in günden günde kötüye gittiğini gören Mahir Kader’e gerçekleri göstermek ister; ancak Yiğit’e sonsuz güvenen Kader yaşadığı kötü günlerden bile ders çıkarmaz. Kader maddi sıkıntılar ile boğuşurken Sevgi ve Şahin’de Kader’in durumuna destek olmak ister ancak ellerinde paraları yoktur.

Beni Affet 1228. Bölüm 1232. Bölüm haftanın özeti şuanda yayınlanmadı. Beni Affet 1228. Bölüm 1232. Bölüm özeti yayınlandığında gün gün sayfamıza eklenecektir.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

meral

neden bir haftadır unutma beni konusu dolaşıyor yoksa yeniden mi başlıyor

Cevapla

Anonim

diziyi iyice batırdınız batırmaya devam böyle giderse 3 ay dayanırsınız

Cevapla

unutma beni yeniden başlayacak

tam sekiz sezon hayranlıkla izledigimiz unutma benimiz her an tekrar başlayabilir hemde adını sen koya büyük rakib olarak

Cevapla

Anonim

Yamanin bir an önce diziden cikmsini istiyorum feride ve cüneyt olsun

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler