Beni Affet 1227. Bölüm Özeti 6 Ekim (Yaman ve Seher Aşkı)

Beni Affet 6 Ekim Özeti

Yaman’ın Feride’ye olan garip tavırları Feride’nin zor anlar yaşamasına neden olur. Cüneyt ise Zühre’nin başına gelenleri öğrenir öğrenmez Yaman’a hesap sormak için Yaman’ın evinde doğru yola çıkar. Cüneyt’de Yaman’da çok sinirlidir ve karşı karşıya gelirler.

Cüneyt ve Yaman tartışmaya başlar bu sırada Cüneyt Feride ile ilgili bir konudan bahseder; ancak o konuyu Feride Yaman’dan saklamıştır ve Yaman’ın haberi yoktur. Feride hakkında duyduğu bu sır  Yaman’ın hiç düşünmediği şeyleri düşünmeye başlamasına neden olur. Yaman’ın verdiği tepki, Cüneyt’in yaşayacağı zor sürecinde başlangıcıdır.

Ateş kardeşi Toprak için Zeynep’i gözden çıkarır ve içi kan ağlayarak da olsa Zeynep’i, Toprak’ın özel hemşiresi olması için ikna etmeye çalışır. Zeynep ise geçmişle ilgili öğrendiği beklenmedik gerçek karşısında ne karar vereceğini bilemez. Yiğit’in planları tıkır tıkır işlerken, Kader ve ailesi tüm hayatlarını etkileyecek bir karar vermek zorunda kalırlar.

Beni Affet’te işler karıştı. Beni Affet 1227. bölümü ile 6 ekim cuma günü Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet hem reyting olarak hem senaryo olarak bir birine girdi. Reytingler düşünce Beni Affet’in yeni bölümü 15:30 alında ancak reytingler gene yükselmedi. Diğer taraftan Yaman ve Seher arasında bir aşk başlamasını isteyen Asiye boş durmaz. Beni Affet 1227. bölüm özeti şuanda yayınlanmadı ancak biz sizlere özet çıkana kadar bir kaç tüyo verelim.

Asiye ve Feride arasında yaşanan çekişmede Asiye hep bir adım öndedir. Evde hakimiyeti eline alan Asiye’nin tek amacı vardır o  da oğlu Yaman’a ona daha layık olan bir gelin bulmak. Yaman ve Feride’nin bir birine ait olamayacağını düşünen Asiye Feride’nin kızı nedeniyle Cüneyt’e geri döneceğinden de emindir.

Daha önce ki senaryolara bakarsak dizide Feride’yi yine kötü günlerin beklediğini söyleyebiliriz. Zira eğer Seher ve Yaman kardeş çıkmazsa bu Asiye bu aşkı dalavere ile başlatır.

Diğer taraftan yine eski senaryolarda olduğu gibi iki kardeş aynı kıza aşık olacak. Tabi ki Ateş kardeşi Toprak için sevdiği kızdan vazgeçecek ancak Zeynep Ateş’ten vaz geçmeyecek. Bakalım ilerleyen bölümlerde Toprak ve Ateş düşman olacak mı?

 

Beni Affet 1227. Bölüm Özeti 6 Ekim (Yaman ve Seher Aşkı) (10 Yorum)

  1. Dizi iyice saçmaladı. Düne kadar hastası olduğum diziyi. Artık izlemeyecem. Konular saptirilmaya başladı.yaman vee Feride aşkı çok güzeldi.kısa sürecek gibi, entrikal başladı.

  2. Naptiniz böyle bu dziyi ya tm yamanla feride duzeldi birbirlerine sarildi lar şimdi ise ne cikarttinuz ortaya ya noldu küçük kazadan dolyi hafızasınimi kybetti Cüneyt bu ne sacmlik böyle böyle nymis hfizasini kybetti ferideyemi ihtiyacı olucak npiyonuz böyle ya gerçekten böyle ypicktiniz yamandan ne istediniz adam dürüst ve aşık kimseden birsey saklmiyo bu doğru değil yamana yazık ediyonuz birandandn ferideyede

  3. ooooooo diziyi maf etmişsiniz resmen katliam olmuş ne ferideymiş güzel den öte çekici olsa o dizinin en güzel kızı kader onunda hayatının içine ettiniz artık kendinize gelin başlarım asiyesine yamanla boşatın 1 hafta içinde onu soka atan kibarca o gözüyle birzamanlar gören cüneytin kucana atın yine atacak kozanlarda ahlak diye birşey yok zaten bunu yazan senarisler kadın deyilmi ozaman daha ahlaklı yazsın

    • kader e zorla tecavüz deneyimi siz dizi olarak kötü tepki almaya gelemiyorsunuz madem öyle diziyi bitirin yada toparlayın ne asiyeymiş yaman da okadar iyi deyil annesinin oglu cüneyt babasının osman la asiye evlense ya

    • herkez bir şeyler yazar ama dogru ama yanlış aslında dogru dizinin senaryosunu degiştirin sökülen ngömlek yama olur dikiş tutmazcüneyt feri de gibi

  4. unutma beni rakib mi geliyor yaz sayfalar görûnecek meralcim bende aslı