Beni Affet 1208. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Beni Affet 1208. Bölümü ile 11 eylül pazartesi günü yeni sezona başlayacak. Beni Affet’in yeni sezon fragmanı da yayınlandı. 

Beni Affet dizisi 16 haziran cuma günü 1207. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Peki Beni Affet’in 1208. Bölümü ne zaman yayınlanacak? Beni Affet dizisinin yeni sezon tarihi resmi olarak açıklanmasa da Beni Affet Milli Eğitim takvimini takip eden bir dizidir. Okullar ne zaman açılırsa Beni Affet’te o zaman sezona başlar.

Beni Affet dizisi %90 ihtimal ile okulların da açılacağı 18 eylül 2017 pazartesi günü 1208. bölümü ile 2017 2018 yeni sezonuna başlayacaktır. Beni Affet’in yeni sezonunda bir çok hikaye de son bulacak. Örneğin Şahin ve Ateş oğullarına kavuşacak; Ceylan’ın gerçek yüzü ortaya çıkacak ve şuanda sizler ile paylaşamadığımız bir çok sürpriz Beni Affet’in sezon finalinde bizler ile olacak.

Beni Affet’in 6. sezonunda dizinin üzerine kurulduğu bir çok olay bitince yeni sezonda bir çok yeni hikaye ve olay da bizleri bekleyecek; yeni sezonun en önemli olayı ise Cüneyt ve Yaman’ın Feride için vereceği savaş olacak gibi.

Beni Affet dizisi 1208. bölüm fragmanın ise eylül ayı başında yayınlanması bekleniyor; Beni Affet dizisi ağustos ayı sonunda ise sete çıkacak ve yeni sezon çekimlerini başlatacak. Kötü haber ise Bahar karakterinden geldi.

[kirmizibuton]Beni Affet [/kirmizibuton]2017 Sezon Finalinde Hangi Oyuncular Ayrılacak Detaylar için tıklayınız Gaye Turgut ne yazık ki 7. sezon da bizler ile olamayacak ve Bahar karakteri 1207. bölüm 6.  sezon finalinde diziden ayrılacak.

Beni Affet 1208. Bölüm Fragmanı

Beni Affet 1208. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? (4 Yorum)

  1. Silayla muratin aski biterse filimin bi anlami olmaz baharin uzun zaman dit gitmesini cok istiyordum isabet olmus