Beni Affet 1207. Bölüm Özeti 16 Haziran Cuma Sezon Finali

Beni Affet 16 Haziran Özeti

Yaman, Feride’yi bulmak için çırpınır. Cüneyt, Melis’in küçük bir ihmali sayesinde Feride’nin kaçırıldığı yere doğru yola çıkar. Feride, bebeğini kurtarmak için Melis’in istediği her şeyi yapar. Melis sözünü tutmaz ve silahını ateşler. Namlunun ucundaki ismin Cüneyt mi, Feride mi yoksa Yaman mı olduğu merak konusudur. Sıla, Murat’ın sözlerini kaldıramaz ve şok edici bir hamle yapar. Zühre evi terk eder, ancak Osman’ın kaybı bir tek sevdiği kadınla sınırlı kalmaz.


Ateş ve bütün aile ağır yaralı olan Gülüm’e yardım etmek için çırpınır. Ateş, sonunda Murtaza’dan bütün hıncını aldığını düşünür. Ancak Murtaza bütün aileyi bir odaya kilitler. Son darbesini de yaparak Bahar, Şahin, Sevgi, Galip ve Gülüm’ü acı dolu bir sona mahkûm etmek ister. Ateş’in çabası ailesini kurtarmaya yetecek midir? Kader’e söz geçiremeyen Mahir onu kaçırır. Kader ise ona kan kusturmaya ant içmiş Yiğit’le evlenmekte kararlıdır.

Beni Affet’te sezon finali günü geldi çattı. Beni Affet  dizisi 16 haziran cuma günü sezonun son bölümü olan 1207. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet’te sezona en çok Mahir ve Kader aşkı damga vurmuş ve Mahir’in hataları bu aşkı bitme noktasına getirmişken şimdi de Yiğit’in gerçek yüzü ortaya çıktı. Beni Affet 1207. bölüm özeti yayınlanmadı ancak sizlere bir kaç tahmin vereyim

Aylardır Kader’in peşinde koşan Yiğit; Sait’in kardeşidir. Bildiğiniz üzere Sait geçen sezon dizimizde yer almıştı ve Kader’i kullanıp Umut’un karısını elinden almaya çalışmıştı. Kader ise Sait’i öldürmüş ve hapse düşmüştü. Yiğit bunca aydır Kader’e gerçekten değil intikam almak için aşık gibi davranmış. Peki bu gerçek ortaya çıkacak mı? Tam Yiğit ve Kader Bolu’da evlenmek üzere iken Kader’in yerini öğrenen Mahir otele gider ve tam Kader’i düğün hazırlıkları devam ederken yakalar.

READ  Beni Affet 1234. Bölüm Özeti 17 Ekimde Neler Olacak

Mahir ile evlenmemesi için Kader’e yalvarırken oraya gelen Yiğit çılgına döner. Peki Kader ne yapacaktır? Yiğit ile evlenip hayatını mı yakacaktır? Yoksa Mahir’in aşkına ve suçsuzluğuna mı inanacaktır.

Diğer taraftan Melis’in tek hedefi Feride’nin karnında ki bebeğin ölmesi ve intikamının alınmasıdır. Cüneyt ise Melis’in kalkıştığı işi duyunca hemen harekete geçer. Peki sezon finalinde neler olacak? Feride Melis’in ellerinde can mı verecek? Yoksa bebeğini mi kaybedecektir? Feride’yi Melis’in elinden Cüneyt mi Yaman mı kurtaracaktır? 

Bahar ve Sevim tam kurtulduk derken ne yazık ki Bahar’ı kaybetmek gibi ağır bir bedel ödeyecek. Diğer taraftan Murat Sıla’nın kendisine söylediği yalan sonrası boşanmak isteyecek. Zühre ve Osman ise boşanmaktan vaz geçer.

[kirmizibuton]Beni Affet [/kirmizibuton]2017 Sezon Finalinde Hangi Oyuncular Ayrılacak Detaylar için tıklayınız

Beni Affet 1207. Bölüm Özeti 16 Haziran Cuma Sezon Finali (10 Yorum)

  1. Yamanla feridenin aşkı çok güzel tm sezon finali biraz aksiyonlu oldu ama en çok uzuldugum nokta ise yamanin vurulmasi oldu bnce cikmasin Yaman diziden çünkü renk katan o oldu ve ferideyle birbirlerini aşık olmalari dahada diziyi güzel yaptı oyuzden mümkünse gelen sezonda bile yer alsın alması lazım daha çocukları olucak onuda geç Yaman öldü diyelim feride geri cuneytemi donucek işte böyle olursa hiç olmaz Cüneyt artık kybetti oyuzden sizden ricam Yaman la feride hep birlikte olsun birde gulumde yeni girdi oda cikmasin ayriyeten tüm aile cikmasin birde kader Mahir le olsun yiğit zarar vermesin oda çok acı ckti haketmiyo bunları kemal desen zaten çıktı hiç istemediğim hlde bari bahar cikmasin yusuf nolucak sevgi ise zaten dizinin tam kadrosunu oluşturuyor oyüzden devam etsinler inş yeni sezon güzel seyler olur

  2. Hayatım da gördüğüm en manyak dizi..bunu yazanlar da ruh hastası..inşallah sizin başınıza da bunlar gelir..yazıklar olsun sizlere..bu kadar sadıst saçma bir seneryo..bence herkesi öldürün..bir tek kötüleri bırakin final yapın size bu yakışır..

  3. Senarist biraz saçmalamış .ateş aileyi kurtarıyor ama ne işse hala kilitli odada otur maya devam ediyorlar bu kadar saflık mı olur murtaza gelsin tekrar kapatsın diye beklediler adeta

    • hiracim sana katiliyorum birde murtazayi disariys cikartiyorlar sacma ama izliyoruz hepsi olse hak ediyorlar

  4. yarın merakla bekliyorum yiğiti iyi biri sandım ama kötü çıktı feride kurtulsun birsey olmasın melis boris defolup gitsinler