Beni Affet 1205. Bölüm Özeti 14 Haziran Çarşamba

Beni Affet 14 Haziran Özeti

Zühre tüm aileyi etkiyecek bir kararın eşiğindedir. Yaman ve Feride çıkacakları tatil için son hazırlıklarını yapmak üzere eve gelirler. Ancak karşılarına hiç ummadıkları biri çıkar. Boris ve Melis’in, intikam almak için hazırladığı plan, bütün aileyi büyük bir belanın ortasında bırakır. Osman yaptıklarından pişman olsa da Zühre tüm aileyi etkileyecek bir kararın eşiğindedir.

 

Filiz’in Osman’a oynadığı oyunları öğrenen Murat, ummadığı bir gerçekle daha yüzleşmek zorundadır. Ateş ailesini Murtaza’nın ellerinden kurtarmak için her yolu dener ama kaçırıldıkları yeri bulamaz. Gülüm’ün sıra dışı bir yol önermesi Ateş’i umutlandırır. Sevgi, Bahar, Galip ve Şahin ise Ateş’i ele vermekle hayatlarını kaybetmek arasında kaldıkları büyük bir belanın ortasındadırlar. Kader farkında olmadan kendisini felakete sürükleyecek bir evliliğin eşiğindeyken Mahir, Kader’i bulup kararından döndürmek için çırpınır.

Beni Affet’te sezon finaline yaklasilirken artik dizi de her sey noktalanmaya tum cozulemeyen sorunlar bir anda çözülmeye başlayacaktir.
Bu sezon Ateş ve Gulum meselesi cok tuttu bu nedenle Ateş ve Gülüm olayı çözülecek ve Ateş hem sevdiğine kavuşacak hemde ailsine ben bu konuda bir sikinti olacağini senaristlerin bi aşka yazık edeceklerini düşünüyorum zaten başka ask da kalmadı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1240. Bölüm Özeti 25 Ekimde Neler Olacak?

Beni Affet 1205. Bölüm Özeti 14 Haziran Çarşamba (10 Yorum)

  1. bahar gıtmesın oda gıderse cokersınız valla benden soylemesı dızının en guzel kızı ekranı dolduruyor bencegıtmesın