Beni Affet 1204. Bölüm Özeti 13 Haziran Salı

Beni Affet dizisi 1204. Bölüm ile 13 haziran salı günü 15:00 da sezon finaline son 4 bölüm kala izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet 1204. Bölümde Zühre Osman ve Murat ile ilgili gerçekleri öğrenirken; Murtaza yeni planını devreye sokar ve Ateş ile birlikte tüm  ailesini yok etmek için kolları sıvar.

Beni Affet 13 Haziran Salı Özeti

Zühre Murat’ın Osman’ın oğlu olduğunu öğrenmiş ve büyük bir şok ile birlikte hayal kırıklığı da yaşamıştır. Cüneyt ise bir erkek kardeşi olduğuna onun da Murat olduğuna inanmak istemez ve  ve Zühre duyduklarına başta şaka sanar. Zühre ve Osman karşılaşması ile dillere destan olacaktır. Osman’ın başı öne eğiktir; zira Osman gene suçludur.  Zühre Osman’a çok büyük bir tepki verir ve Osman’ı utancından yerin dibine sokar.  Cüneyt ve Murat abi-kardeş olarak duygu yüklü bir kucaklaşma yaşar. Feride ve Yaman, Boris ve Melis’in planından habersiz güzel anlar yaşamaya devam ederler. Nazire ise Ahmet’ten gelen teklif karşısında baygınlık geçirir.

Murtaza saldırır Ateş karşılar; adeta olay buna döndü. Ateş Murtaza’nın her planını boşa çıkarmayı başarmıştır ancak bu sefer Murtaza’nın çok daha hain bir planı vardır. Peki bu sefer Ateş ailesini koruyabilecek midir?

Murtaza’nın amacı Galip’ten sonra Sevgi’yi de alıkoymaktır. Eteş’i bitirmek için önce sevdiklerini bitirmeyi planlayan Murtaza karşısında kendine gelmeye başlayan  Ateş’in çabası Sevgi’yi yeniden kurtarmaya yetecek midir?

Ceylan ve Alper’in oyununu anlayan Yiğit onları kendi tuzaklarına düşürür. Ancak Yiğit’in gizlediği gerçekler ve amacı herkesin kanını donduracak türdendir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1264. bölüm Özeti 28 Kasım Salı Tüyoları

Beni Affet 1204. Bölüm Özeti 13 Haziran Salı (6 Yorum)

  1. ya ne unutma benisi biyeii 2 yıl oldu ya çekemiyor sunuz zorluyorsunuz feridenin bebeyi ölemez yigidi kötü biri yapmayin kader hak etmiyor ya yeni sezona biraz daha birilerini çıkarın zuhreyle cüneyitin arasında 9 yaş var nasıl anne ogul oluyor osmanı diziden çıkarın feridenin bebeyi ölmesin kötü biri deyil yigit abisinin intikamını alıyor ama kadere aşık ola bilir bebekleri olsun