Beni Affet 1203. Bölüm Özeti 12 Haziran Pazartesi

Beni Affet 12 Haziran Özeti

Cüneyt, Murat’ı eve getirtmeyi başarabilecek mi? Şahin ve Bahar, oğluna kavuşamadığı için acı içinde olan Sevgi’nin kendine bir delilik yapacağından endişe eder. Sevgi, Ateş’in kaçırılışı ile ilgili önemli bir gelişmeye ulaşır. Murtaza’nın elinde olan Ateş kıpırtısız yatar. Alper’i karşısında gören Ceylan, ondan duydukları karşısında şok olur. İkilinin Yiğit’i hedef alan planlarının önemi ise merak konusudur.

Yaman ve Feride yaşananları geçmişte bırakarak ruh kliniğinde yatan Melis’e destek ziyaretine gider. Her şey olumlu bir şekilde ilerlerken Melis’in tavrını değiştirecek bir gelişme yaşanır. Feride ve Yaman çıkacakları tatil için alışveriş yapar. Boris ise hain planını devreye sokar. Osman ve Murat arasındaki gerilime bir anlam veremeyen Cüneyt, Murat’ı eve getirtmeyi başarır.

Ancak Murat’ın sözleri herkesi allak bullak eder.

Beni Affet’de Geçen Hafta

Beni Affet’te sezon finali haftasına geldik. Üzülerek söylüyorum ki Beni Affet tecavüzler üzerine kurulan bir dizi. Bunu Feride’den tutun dizinin bütün başrol veya yan rollerde tecavüze uğramayan karakter kalmadı. Son olarak da Gülüm Murtaza’nın tecavüzüne uğrayacak mı ? Yoksa Gülüm’ü Şahin ve Galip  kurtrabilecek mi? İşte  Beni Affet’te 12 haziran.

Beni Affet 12 haziran özeti şuanda yayınlanmadı ancak biz sizlere Beni Affet’in sezon finali haftasından bir kaç tüyo verelim. Ateş ölüm kalım savaşını kaybetmek üzeredir. Sevgi yeni bulduğu oğlunu kaybetmemek için Allah’a yalvarırken Şahin ve Galip’te Murtaza’nın peşindedir. Murtaza’nın dağ evi Şahin ve Galib’in bulması imksansız bir yerdedir. Diğer taraftan Murtaza Ateş’in biraz olsun iyileştiğini anlayınca hemen Ateş ile ilgili bir fitne daha ortaya çıkarır.

Yaman ve Feride ise sonunda yaptıkları planların ödülünü almayı başarırlar ve herkesin öldü sandığı  Thomas’a ulaşırlar.  Thomas’ı konuşturmak Yaman ve Feride’nin Banu’yu bitirmesi ve tüm kötülüklerin son bulması anlamına gelmektedir. Boris’in ise tek amacı Feride’den intikam almaktır. Feride’ye düşman olduğunu bildiği Melis’in yanına giden Boris Melis ile iş birliği yapar. Ne yazık ki Feride’yi sezon finalin de kötü son beklemektedir.

Murat ve Osman arasında ise baba oğula yakışmayacak bir tartışma yaşanır. Murat asla Osman Kozan’ı babası olarak kabul etmeyecektir. Murat Osman’ın yüzünü bile görmek istememektedir. Osman’ın ise Murat’ın ve ailesinin yüzüne bakacak yüzü kalmamıştır.

 

 

Beni Affet 1203. Bölüm Özeti 12 Haziran Pazartesi (5 Yorum)

  1. Yok ya okadarmi guneniliksiz bu hastanede atesi kasiriyo murtaza kavati bide gullume tecavuz edecamis olmaz boyle sacmalik iyi bi sekilde final yapiyn ceylani hapise atsinar kader ve yigite evlensiler artik yakisiyolar bosis gebersin cezasini ceksin yaman ve feride mutlulugu hakediyolar mutlu olsunar melis de ciksin diziden ceylanda mahirde nerimanda ciksinar yeni sezonda onari gormek istemiyoz filizde de

  2. unutma beni çooook güzel ayrıca yeni sezonda aynı başrol oyuncuları olsun didem aygün ve osman karakoç olsun ayrıca füşün güngür beni afeten boş duruyor onuda unutma benide isteriz dizimizin şeker halasını beni afeten çıkarın

  3. unutma beni yeniden ekranlara geri dönüyor yeni sezonda zaten gerçek aşk dızimizi özlemistik ali ilkay özlem mustafa demir aslı emine şerif asklarını zaten çok özlemiştik gerçek ask dizisi