Beni Affet 1203. Bölüm 1207. Bölüm Özeti 12 Haziran 16 Haziran Haftanın Tüyoları

Beni Affet 1203. Bölüm Özeti

Cüneyt, Murat’ı eve getirtmeyi başarabilecek mi? Şahin ve Bahar, oğluna kavuşamadığı için acı içinde olan Sevgi’nin kendine bir delilik yapacağından endişe eder. Sevgi, Ateş’in kaçırılışı ile ilgili önemli bir gelişmeye ulaşır. Murtaza’nın elinde olan Ateş kıpırtısız yatar. Alper’i karşısında gören Ceylan, ondan duydukları karşısında şok olur. İkilinin Yiğit’i hedef alan planlarının önemi ise merak konusudur.

Yaman ve Feride yaşananları geçmişte bırakarak ruh kliniğinde yatan Melis’e destek ziyaretine gider. Her şey olumlu bir şekilde ilerlerken Melis’in tavrını değiştirecek bir gelişme yaşanır. Feride ve Yaman çıkacakları tatil için alışveriş yapar. Boris ise hain planını devreye sokar. Osman ve Murat arasındaki gerilime bir anlam veremeyen Cüneyt, Murat’ı eve getirtmeyi başarır.

Ancak Murat’ın sözleri herkesi allak bullak eder.

Beni Affet 1204. Bölüm Özeti

Ateş’in çabası ailesini kurtamaya yetecek mi? Murat’ın Osman’ın oğlu olduğunu öğrenen Cüneyt ve Zühre duyduklarına inanmak istemez. Başı öne eğilen Osman, Zühre’den büyük bir tepki alır. Cüneyt ve Murat abi-kardeş olarak duygu yüklü bir kucaklaşma yaşar. Feride ve Yaman, Boris ve Melis’in planından habersiz güzel anlar yaşamaya devam ederler.

Nazire ise Ahmet’ten gelen teklif karşısında baygınlık geçirir. Murtaza hain planını devreye sokar ve Galip’ten sonra Sevgi’yi de alıkoymak için Ateş’in bütün ailesine bir tuzak kurar. Kendine gelmeye başlayan Ateş’in çabası ailesini kurtarmaya yetecek midir? Ceylan ve Alper’in oyununu anlayan Yiğit onları kendi tuzaklarına düşürür.

Ancak Yiğit’in gizlediği gerçekler ve amacı herkesin kanını donduracak türdendir.

Beni Affet’de Bu Hafta

Focus Film’in sevilen dizisi Beni Affet’te sezon finali haftası geldi çattı. Bu hafta bizlere Beni Affet dizisi ile ilgili haftanın özeti gönderilmeyecek bizlerde sizlere Beni Affet dizisinin 6. sezonu nasıl bitecek bu konumuzda özet olmasa da tüyolar vermeye çalışacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1294. Bölüm Özeti 9 Ocak Salı 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet dizisi 1204. bölüm özeti Beni Affet 1205. bölüm özeti ve Beni Affet 1206. bölüm özetleri kısa süre içinde sayfamızda olacak; Beni Affet 13 haziran özeti, Beni Affet 14 haziran özeti, Beni Affet 15 haziran özeti de sayfamızda olacak.

Beni Affet’in son haftasında yine bir tecavüz vakası ile sarsıldık. Zira Şahin’in gelinini kurtaramadı. Yeni sezonda bizi Ateş ve Gülüm için güzel bir aşk bekliyor derken daha başlamadan Ateş ve Gülüm aşkına Murtaza’nın tecavüzü damga vurdu; ama feride’nin karşısına çıktığı gibi Gülüm’ün karşısına da Yaman gibi bir adamın çıkması çok zor. Yeni sezonda hem Gülüm’ü hem Ateş’i zor günler bekliyor.

Benim senaristlerden istediğim Yaman ölsün Feride Cüneyt’i affetsin ne yazık ki bunun olma şansı yok; hayaller de bile artık Cüneyt ve Feride olmayacak her şey geride kaldı bunları unutun. Güzel haber Ateş kurtulacak; ancak kurtulduğuna sevinemeyecek. Bu işten tek karlı çıkan Sevim olacak derken Sevim’i de sezon finalinde büyük şok bekliyor.

Diğer taraftan Yaman ve Feride’yi gerçekten güzel günler bekleyecek ancak Banu büyük bir intikam oyunu oynayacak ve kendi biterken Feride’yi de bitirmek için büyük bir oyuna girişecek. Peki Feride’yi Banu’nun eliden kim alacak dersiniz? Güneş’in babası mı? Yoksa Feride’nin aşkı mı?

Son olarak Bahar ne yazık ki dizimizden senaryo gereği ayrılacak? Peki Bahar’ın ayrığılı Umut gibi mi olacak Kemal gibi mi? Kısa süre sonrasında sayfamızda olacak. Takipte kalın

[saributon]Beni Affet[/saributon] 1203. Bölüm Özeti 12 Haziran Pazartesi için tıklayınız

Beni Affet 1203. Bölüm 1207. Bölüm Özeti 12 Haziran 16 Haziran Haftanın Tüyoları (5 Yorum)

  1. Sevil eski oyuncular daha iyidir bahar ayrılmasın kemal geri gelse onlar büyük dizilerde görelim hepsi tiyatro kökenli kara sevdada ki Zeynep oda beni affet ten geldi çok kısa sürüyor dizi rkelam çok oluyor dedi ki:

    O

  2. ilkayla gurur duyduk çok mükemel bir başrol oyuncusuydu tam 8 sezon çevirdi ama aliden başkasıyla olmadı ilkayda çok kötü şeyler yaşadı ölümlerden döndü hata başkalarıyla evlendiler ayrı düştüler ama aşklarından vazgeçmediler