Beni Affet 1201. Bölüm Özeti 8 Haziran Perşembe

Beni Affet 1201. Bölüm özeti yayınlandı. İşte Beni Affet 8 haziran perşembe günü yayınlanacak bölümün özeti

Ateş tan anneme kavuşuyorum derken kötü talih ve düşmanlar peşini bırakmamış ve ağır şekilde yaralanmıştır.  Yoğun bakımda olan Ateş’in hayati tehlikeyi atlatması çok zordur. Yaşaması adeta mucize olacaktır. Sevgi  ise tam buldum derken oğlunu kaybetmek üzeredir. Sevgi için yapılabilecek tek şey oğlunu kendine bağışlaması için Allah’a dua etmektir.

Murtaza ise Ateş’ten alacağı intikam için çok hain bir yol seçer ve Gülüm’ün annesini kullanır. Gülüm annesini ve Ateş’in hayatını kurtarmak için çok zor bir karar vermek zorundadır. Gülüm bu kararı ile ailesini ve ateşi kurtarırken kendisini mi yakacaktır?

Mahir ise hala çocuğun kendi çocuğu olmadığını ispat peşindedir ve tek amacı bunu Kader’e ispatlamaktır; ancak Kader için bunun bir önemi kalmamıştır. O kendi hayatını Yiğit ile çizmiştir. Ceylan ise Alper’den yardım alarak Mahir’i zor durumda bırakacak hain bir işin içine girer

Feride ve Yaman, Banu’nun gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için yeni bir plan yapar bu sefer oyunlarına Ahmet’i de dahil ederler. Bu plandan Banu’nun kurtulma şansı yoktur. Banu için sıkıntılı zamanlar başlamıştır.  Melis ise akıl hastanesindedir ve burası onun için çok sıkıcıdır Saatler sakikalar geçmek bilmemektedir. Ahmet ise yaptığı hatalar yüzünden büyük bir pişmanlık yaşar. Murat, sonunda Osman’ın gerçek babası olduğunu ispatlayıp Osman ve Filiz’in karşısına çıkar.

READ  Beni Affet 8 Haziran Çarşamba Neler Yaşanacak Solmaz Kendini Yakar

Beni Affet 1201. Bölüm Özeti 8 Haziran Perşembe (2 Yorum)

  1. ya artık saçmalıyorsunuz boris melisin yanına gidiyor bu dizide tecavüze ugramayan kız kalmadı bundan zevkmi alıyorsunuz senarisler saçmaladı yapamıyorsanız bırakın zaten senarisliginiz berbat bir gülüm kaldıydı bari onada murtaza yapsa melisede biri tecavüz etse çok güzel olur başka kız kaldımı

  2. unutma beni sakın foksda başlamasın en güzel kanala geçsin foksda olmasın unutma beni en güzel kanalı hekediyor a