Beni Affet 12 Mayısta neler olacak 976. Bölüm Ahmet Yakalanır

Beni Affet 12 Mayısta neler olacak 976. Bölüm Ahmet YakalanırBeni Affet 12 Mayıs

Star Tv ekranlarında finale ramak kala Beni Affet’te meydana gelen olaylar izleyiciyi bile şaşırtmaya başladı. İzleyici yorumları ise senaristlerin bu kadar olayın arasından nasıl çıkacağını bile bilmediği yönünde oldu; ancak Beni Affet’in 12 mayıs akşamı ekranlara gelecek yeni bölümü çoğu problemin çözüldüğü bölüm olacak.

Beni Affet 12 Mayıs Özeti

Aziz’in, Deniz’den olan torunu Leyla, annesini uzun zamandan beri görmediği için, Feride’yi annesi zanneder. Reyhan olayının ortaya çıkmasının ardından, psikolojisi bozulan Yıldız ve bebeğinin sağlığı tehlikeye girer. Açıklanan kan tahliline göre, birinin bilinçli olarak Eylül’ü zehirlemeye çalıştığı ortaya çıkar.

Demir ve Tekin’in yakalanması için uğraşan Kemal’in amacına ulaşmasına çok az kalmıştır. Sevgi ve Şahin’in, Bahar ile Demir’i bir araya getirme planları, Bahar’ı artık çileden çıkarır. Umut ve Elif aşklarını dolu dizgin yaşar. Bebek planı yapan Mahir ve Kader, Neriman’ın tüm engelleme çabalarına rağmen sonunda yalnız kalır.

Beni Affet’de Gelecek Hafta

Beni Affet dizisinde Eylül’ü evde zehirlerken ve delilleri yok ederke yakalanan Ahmet Aziz’in elinden kaçar. Ahmet Aziz’den tam kurtuldum derken eve gelen Sedat ile karşılaşır. Sedat ise Ahmet’in kurşunlarına hedef olur. Ahmet’in kaçışı çok uzun sürmez; çünkü Çiçek Cüneyt ve Feride’nin elindedir.

Ahmet ise kaçmıştır; ancak Çiçek’i takibe alan Feride ve Cüneyt sonunda Ahmet’e ulaşır.

Eylül sonunda hastaneden çıkmıştır; Feride ise Eylül’ü korayamadığı için çok üzgündür.

Umut ise aşkını bağrına sarmıştır; artık onsuz bir yaşam sürmesi imkansız iken karşılarına çıkan problem ikisinin de elini kolunu bağlar; dillere destan aşkını yarıda bırakır. Elif’in borçluları herkesin başına bela olacaktır.

Bahar ve Kemal ise Faruk’un peşindedir. Faruk’un çocuğunu kurtarmak için evine giden Bahar ve kemal yardım için geldiklerini söyleyerek evi araştırmaya başlarlar.

READ  Beni Affet 1182. Bölüm Özeti 12 Mayıs