Beni Affet 12 Aralık Salı Osman Kozan Öldü mü ?

Star Tv’de yayınlanan ve özetlerini düzenli olarak paylaştığımız Beni Affet dizisinde 12 Aralık Salı günü Osman Kozan  Cihan tarafından vuruldu ve yere yığıldı. Bu olayın öncesinde Osman Cihanı bıçaklayarak düşman edinmişti. Cihan bıçaklandıktan sonra intikam yemini etmiş öcünü alacağını söylemişti.

Osman’ı tek başına yakalamak için fırsat kollayan Cihan en sonunda Osman’ı yalnız yakalamayı başarmış ve silahını çekerek Osman’ı vurmuştu. Bu olay üzerine yere yığılan Osman’nın ölüp ölmediği merak edildi. Osman Kozan karakterinin diziden ayrıldığı ile ilgili bir bilgi gelmedi. Büyük bir ihtimalle ölmeyecek ve diziye devam edecektir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 24 Şubat Özeti 1127. Bölüm

Beni Affet 12 Aralık Salı Osman Kozan Öldü mü ? (4 Yorum)

  1. Dizi Feride ve Cüneyt aşkı üzerine kuruluydu mükkemmelde giriş tapmışlardı fakat sonunu berbat ettilerr saçma saçma bir ton insan girdi yayınlandığı ilk sene izlemiştim çok hoştu Kemal ve Bahar aşkıda masum ve güzeldii ama tabii her uzun dizi gibi bunuda hallettiler sağolsunlar. Biz güzelliği sevmiyorum sanki aldatma ihAnet yalan üzerine kurulu dünyamız. Kınıyorum adam gibi yapsın ve bitirsinler uzatmasınlarr bencee ☹️Cılkı çıkıyor sonra ☹️☹️☹️