Beni Affet 1197. Bölüm Özeti 2 Haziran

1197. BÖLÜM
Yaman, Melis’in yalvarmasına rağmen onu polise teslim etmeye kararlıdır. Feride, Cüneyt’ten duydukları nedeniyle Yaman’ın kendisini değil, Melis’i koruduğunu düşünür ve bir karar alır. Banu ise Ahmet’i de yanına alarak Feride’nin yokluğunda şirketi ele geçirmek için elinden geleni yapar. Başarıp başaramayacağı merak konusudur.

Ateş’in oğlu olduğuna inanan Sevgi, Galip’le sert bir yüzleşme yaşar. Gerçeği kesin olarak öğrenmek için Dna testi yaptırırlar ve bütün aile merak içinde çıkacak sonucu bekler. Mahir, Alper’den duydukları nedeniyle şok olur ve soluğu Ceylan’ın karşısında alır. Kader ise Mahir’in yaptıklarını görüp allak bullak olur.

Beni Affet dizisi 1197. bölümü ile 2 haziran cuma akşamı haftanın son bölümü ile ekranlara gelecek. Beni Affet’te sezon finaline sadece iki hafta kaldı. Beni Affet’te son on bölüm. Feride asla artık Cüneyt’i yanında bile görmek istemezken Cüneyt ise Feride’yi kurtarmak için kıvranmaktadır. Cüneyt ise Feride’ye anlatacakları olduğunu bunları dinlemesi gerektiğini söyler. Cüneyt’in anlattıkları ise Feride’yi allak bulak eder.

Beni Affet 1197. bölüm özeti kısa süre sonra sayfamızda olacaktır. Şuanda sizler için kısa bir tüyo oluşturduk. Beni Affet  2 haziran özeti çıktığında sayfamıza eklenecektir.

Feride bir taraftan parça parça olmuşken diğer taraftan da Yaman Melis’in anlattıkları ile yıkılmıştır. Gerçekler bir bir ortaya çıkmaktadır ve çok acıdır. Murat ise artık gerçek babasının da yaşadığına emindir. Murat’ın bu çabaları ise en çok Osman’ı çok zor durumda bırakır. Diğer taraftan da Bahar’ın yeni bir amacı vardır o da kardeşini bulmak. Babasının yıllar önce kardeşini bıraktığı gerçeği Bahar’ı harekete geçirir. Bahar ise Ateş’i araştırmaya başlar ancak onun kardeşi asla olamayacağını düşünmektedir. Şahin ise Ateş’e karşı oldukça temkinlidir.

Şahin temkinli olsa da karısını bu konuda yalnız bırakmaz ve oğullarını  bulmak için karı koca harekete geçerler. Peki gerçekten Şahin ve Sevgi geçekleri öğrenebilecek midir? Mahir’in cezaevine gidecek olması ile Ceylan’ın eli ayağına dolaşır. Alper’le Mahir’in görüşmesi Ceylan’ın sonu olacaktır. Ceylan Neriman’ı şikayetinden vazgeçirmek için elinden geleni yapar ancak Neriman zeki bir kadındır. Ceylan’ın telaşını fark eden Neriman onun oyununu ortaya çıkarmak için bir plan yapar. Bu plan Celan’ın sonunu getirecektir.

 

Beni Affet 1197. Bölüm Özeti 2 Haziran (6 Yorum)

  1. ceylan cüneyit mahir banu diziden çıkarın dizinizin kalitesi reytingi düşecek düşmemesi için çıkarınnnn

  2. deniz unutma beni yeni sezon sayfasına böyle giriliyor unutma beni 2018 devam edecek veya şöyle yazın unutma beni 2018 hangi kanalda ekranlarda başlayacak yazın

  3. Ceylan tam bi yilan onu gormekten saten bikmistik ooooh beeeee ceylan baybay sana darisi borise ve banuya

  4. Offf beee sonunda ceylan gidiyo filiz ve banuda ciksin diziden nerinan ve mahirde ciksinar yoksa güzel bir dizi