Beni Affet 1196. Bölüm Özeti 1 Haziran

Beni Affet 1196. BÖLÜM Özeti

Feride Cüneyt’in kendisini kurtarmaya gelmesine çok öfkelenir ve onu kovar. Ancak Cüneyt’in anlatacağı şeyler Feride’yi allak bullak eder. Yaman ise Melis’i sıkıştırdıktan sonra öğrendiği gerçekler yüzünden çok zor durumda kalır. Filiz, Osman’a gizlice ilaç içiren Oğuz’la buluşmaya giderken Osmanların peşinde olduğundan habersizdir. Murat’ın gerçek babasının da yaşadığına dair şüphelerinin doğması Osman’ı çok zor durumda bırakır.

Sevgi’nin Ateş’in kendi oğlu olduğundan şüphelenmesine Şahin ve Bahar temkinli yaklaşır. Ancak Şahin, Sevgi’nin gerçekleri ortaya çıkarması için yaptığı plana eşlik eder. Mahir’in cezaevine gidip Alper’le görüşeceğini öğrenen Ceylan panikler. Başta Ceylan’la kavga eden Neriman, Ceylan’ın bu çaresizliğini fark edip yeni bir plan yapar.

Beni Affet dizisi haziran ayının ilk gününde 1196. bölümü ile 15:00 da Star Tv ekranlarında olacak. Beni Affet yeni sezon onayını alınca sezon finaline doğru hızla gidiyor. Sezon finali öncesi ortaya çıkan ilk gerçek ise Ceylan’ın gerçek yüzü olacak. Şuanda Beni Affet 1 haziran özeti yayınlanmadı ancak özet çıkmadan biz sizlere 1196. bölüm ile ilgili bir kaç tüyo ve tahminerimizden bahsedelim; özet çıkınca sayfamıza ekleyeceğiz.

Ceylan Mahir’in Alper ile görüşmeye gitmesinden sonra hemen neriman ile konuşmak ve şikayetini geri çekerek Alper’i kurtarmak ister; ancak Ceylan’ı bitirmek isteyen Neriman asla şikayetini geri çekmez. Mahir ise Alper ile görüşmesi sonrası muhtemelen Ceylan’ın gerçek yüzünü öğrencektir. Ceylan mutemelen bu hafta cezasını bulacaktır. İlk defa Neriman bir işe yaramıştır.

 

Diğer taraftan Cüneyt’de yavaş yavaş yeni bir oyuna çekilmektedir. Yaman ve Feride’nin mutluluklarını çekemeyen Banu Cüneyt’i çağırır ve onun aklını karıştırır. Cüneyt ise hale Feride’nin karnında ki çocuğun kendi çocuğu olduğundan emindir.Feride Cüneyt’i görmeye bile dayanamzaken Cüneyt’in çok farklı hayalleri vardır Peki sezon finalinde Cüneyt’mi hayallerine kavuşacaktır yoksa Feride mi?

Son olarak ise Sevgi sonunda Ateş’in kendi oğlu olduğunu fark eder. Ateş’in Sevgi ile olan kavuşması ise akılladan silinecek gibi değildir. Oğlunun birini kaybeden Sevgi bir başka oğlunu kalbine saracaktır. Şahin için ise Ateş gibi bir evlada sahip olmak çok gurur verici olacaktır.

Beni Affet 1196. Bölüm Özeti 1 Haziran (7 Yorum)

  1. unutma beni için yeni sayfa kurulmus yeni sezonda tekrar baska kanalda devam edecekmis nasıl bulurum o sayfayı

  2. feride ile yaman hep beraber oldular. onlerine çıkan zorluklara(cüneyttt)gögüs gerdiler.banu pisiliği afedersiniz bnce oyle.onları ayırmak ve para için herseyi yaptıve yapacak mıs da. ama feryam salak deil.ferideyi hapisten çıkaracak kişi ise yaman olacaktır.fotoğrafları polise verecek ancak banu melisten sikayetci olmayacaktıtr.feride hapisten cıkacak ve banu cezasını çekecektir.sevgi ve oglu atesin kavusması ıse kemal bahar askı gıbı çok konusulacak ve hafızalardan silinmesi guç olacaktır.