Beni Affet 1195. Bölüm Özeti 31 Mayıs

Beni Affet 1195. BÖLÜM Özeti

Melis, Feride’yi zehirlemek için ilaç aldığı adamla gizlice buluşmaya gider ancak Yaman’ın peşinde olduğundan habersizdir. Banu, Yaman ve Feride’nin arasını bozmak için Cüneyt’i yanına çağırır ve ona aklını karıştıracak bazı yalanlar söyler. Filiz’i takip etmekten vazgeçen Sıla, tesadüfen önemli bir şey öğrenir ve soluğu Osman ve Zühre’nin yanında alır.

Sevgi ve Şahin, Ateş ve Galip’e teşekkür ziyaretine gider. Ancak bu ziyarette görecekleri bir şey, Sevgi’nin bazı gerçekleri anlamasını sağlar. Kader ve Yiğit düğün hazırlıkları yaparken, Mahir, Alper’le yüz yüze görüşmeye karar verir. Alper’in tehditleriyle zor durumda kalan Ceylan, Neriman’ın şikâyetini geri alması için elinden geleni yapar. Ancak Neriman’ın her şeye rağmen bu isteği kabul etmemesi Ceylan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarır.

Beni Affet dizisi 31 mayıs çarşamba günü 1195. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet 31 mayıs özeti şuanda yayınlanmadı; ancak biz sizlere yeni bölümden bir kaç tüyo verelim özet çıktığında ise sayfamıza ilk olarak eklemeye çalışacağız.

Ceylan için kötü son gelmiş çatmıştır. Sanki Alper’i hapse attırdığında rahatladığını düşünen Ceylan Alper’in gerçekleri Mahir’e anlatma tehdidi ile şok olur. Alper orada olduğu sürece bu sorun hep devam edecektir. Ceylan Neriman ile konuşup Alper’e olan şikayetini geri çektirir. Dışarı çıkan Alper ise Ceylan’dan alacağı intikam ateşi ile yanmaktadır.

Diğer taraftan Feride sonunda Cüneyt’e patlar. Cüneyt’in artık kendi etrafında olmasından her problemde yanında olmasından sıkılmıştır. Onu kendisini gecenin bir yarısı sokağa atarken düşünecektir. Şimdi kocası Yaman yanındadır ve ona ihtiyacı yoktur. Cüneyt ise çok yüzsüz ve utanmazdır. Melis’e yüz vermiştir şimdi de Feride diye ölüyordur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 6 Aralık Salı 1069. Bölüm Özeti Cüneyt Ve Feride Barışır

Yaman ise Banu’ya para teklif eder. Banu bu parayı alırsa Yaman çok rahatlayacaktır. zira Ahmet de Banu’nun gerçek yüzünü görecektir; ancak Banu bu oyuna gelecek kadar basit bir kadın değildir. Banu için oyun daha yeni başlamaktadır. Banu parayı almaz. Boris ise paranın peşindedir.

 

Osman Kozan’ın derdiyse Filiz’dir, onun maskesini düşürmek için Sıla’dan yardım almışlardır ve en sonunda, Filiz’in kendisini nasıl oyuna getirdiğini, nasıl bu dolapları çevirdiğini öğrendiğinde Osman deliye döner, Zühre kocasına haksızlık ettiğini anlamıştır, ikili barışırlarken hedeflerinde artık Filiz vardır, yüzleşmek için gittiklerinde beklemedikleri bir manzara yaşayacaklardır..

 

Beni Affet 1195. Bölüm Özeti 31 Mayıs (3 Yorum)