Beni Affet 1194. Bölüm Özeti 30 Mayıs

Beni Affet  dizisi 30 mayıs salı günü 1194. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet’te bu hafta Sevgi’nin suçsuz olduğunu ispat etmek isteyen Ateş ve Şahin sonunda yasa dışı ilaçları satan adamı bulurlar.

Yaman, Feride’yi kurtarmanın tek yolunun için Banu’ya oyun oynamak olduğunu düşünür. Yaman Banu’ya para teklif edecektir. Banu parayı alırsa Yaman’ın tek taş atacak ve iki kuş vuracaktır. İlk olarak Ferde’yi kurtaracak olan Yaman sonrasında babası Ahmet’e Banu’nun gerçek yüzünü gösterecektir. Banu ise bu oyuna gelecek kadar saf değildir ve hemen karşı hamlesini yapar.

Oyun dönüp dolaşıp Yaman’a zarar verecek Banu yine işin içinden sıyrılacaktır. Melis ise aldığı bir telefonla allak bullak olur. Murat annesi Filiz ile barış imzalamış gibi görünür. Murat’ın mutlu olduğunu gören Osman’ın bundan sonra Filiz’e nasıl yaklaşacağı merak konusudur.

Selçuk’un peşine düşen Ateş, Galip ve Şahin araştırmalarına devam eder. Gerçeklere çok yaklaşan Ateş Sevgi’nin suçsuzluğunu ispatlama peşindedir. Sevgi ise suçsuzluğunun ispat edilemeyeceğini düşünür ve  kaderinin hapishanelerde çürümek olduğunu düşünerek karakola gider ve teslim olur. Yiğit ve Kader için mutlu anların başlangıcı yakın görünür. Alper, Ceylan’ı oynadıkları oyunu Mahir’e ve polise anlatmakla tehdit eder. Ceylan, Alper’i susturmak için cezaevine gider fakat hiç ummadığı şeyler başına gelir.

Feride’nin bir anda Banu’nun oyunları yüzünden karakola düşmesi her şeyi allak bullak etmiştir. Feride ne olduğunu anlamaya çalışırken, Cüneyt bir anda karşısına dikilir, onu o halde görmek canını sıkmıştır, kurtarmak için elinden geleni yapacağını söyler, Feride’nin se tepkisi çok sert olacaktır. Her fırsatta soluğu yanında almasından Cüneyt’in bunalmıştır Feride ama Cüneyt’in durmaya niyeti yoktur, Feride’nin yeniden kahramanı olmak için Banu’yla bir iş birliğine hazırdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1425. Bölüm Özeti 17 Ekim Çarşamba Fragmanı