Beni Affet 1193. Bölüm Özeti 29 Mayıs

Beni Affet 29 Mayıs Özeti

Cüneyt Feride’nin gözaltına alındığını öğrenir. Kızının annesi yanında yoktur.  Hala nezarethanede olan Feride yaşananlara anlam vermeye çalışır. Cüneyt Feride’nin gözaltına alındığını öğrenir ve soluğu karakolda alır. Ancak Feride’nin tepkisi oldukça nettir. Feride’ye bir an evvel kavuşmak isteyen Yaman ise bu işin Banu’ya taviz vermeden bitmeyeceğinin anlar ve Banu’ya ilginç bir teklifte bulunur.

Nazire hastaneden çıkar ve Kozanlar onu Yamanlara getirir. Melis, Feride hakkında ileri geri konuşunca Osman ve Zühre Melis’e cevabını verir. Ateş, gerçekleri ortaya çıkarana kadar Pembe’nin katil zanlısı olarak aranan Sevgi’yi polise teslim etmemeye kararlıdır. Sevgi bir yandan içine düştüğü duruma üzülürken, diğer yandan da Ateş’in kendisini neden bu kadar koruduğunu sorgular. Ateş ve Şahin, Selçuk’un yasadışı ilaç aldığı adamı sonunda bulur. Ceylan, Alper’e sus payı olarak vermek için para bulmaya çalışır. Mahir, Ceylan’ın hareketlerinden kuşkulanır ve harekete geçer.

Beni Affet 1193. Bölüm Özeti

Banu Feride’yi şikayet eder. Banu’nun tek amacı vardır Feride’nin çayına zehir katarak onu öldürmeye çalıştığı ispat etmektir. Feride için yeniden hapishane günleri mi başlamaktadır. Yaman asla buna izin vermeyecektir. Banu’nun suçlaması ile polis Feride’yi göz altına alır. Ahmet ise duydukları karşısında büyül şok yaşar. Yaman ilk olarak Banu2yu şikayetinden vazgeçirmeye çalışır ancak Banu eline kozu aldığı için durmak bilmez.

Diğer taraftan Sevgi’ye ise adam öldürmekten tutuklama kararı çıkmıştır. Sevgi annenin başına geleceklerden haberi olan Ateş ise hemen Sevgi’yi kaçırır. Ateş Sevgi’yi suçsuz olduğunu ispat etmeden bırakmayacaktır.

Beni Affet 29 mayıs pazartesi günü yeni haftası ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet’in sezon finaline sadece 3 hafta kaldı. Beni Affet’te sezon finali öncesi Kader ve Yiğit evlenecek mi?

Beni Affet dizisi 29 mayıs pazartesi özeti şuanda yayınlanmadı ancak biz sizlere bir kaç tüyo vermeye çalışalım. Kader sonunda Yiğit’e kendini teslim eder ve ikili evlilikleri için güm saymaya başlar; ancak her ne kadar Yiğit Kader’in tekrar anne olmayacağını bilse de bu durumu kabul etmiştir. Peki sizce Kader anne olabilir mi? Anne olursa çocuk kimden olur. Bilindiği üzere geçen hafta Mahir’le de bir gece geçirmişti.

Şahin Selçuk’tan çok şüphelenmiştir ve Selçuk’a asla güvenilmeyeceğinin farkındadır. Hayata dönen Sevgi ise Selçuk’un elinden Sevgi’nin kurtarılmasını ister. Selçuk’un ise kimseden korkusu yoktur ve gerçeklerin ortaya çıkmaması için asla Pembe’nin yaşamaması gerekmektedir.

 

Diğer taraftan Sıla kendisine bir vefa borcu olduğu Osman’a istediğini vermiştir. Fiiz’in gerçek amacının Murat olmadığını Filiz’in istediği şeyin Osman Kozan ve para olduğunu ortaya çıkaran Sıla bakalım bunu Murat’a anlatabilecek midir? Murat’ın Filiz’e tepkisi ne olacaktır.

Melis ise yiğenini öldürmek için yaptığı planı harekete geçirir ve Feride’yi düşürmek içim zaman kollar. Feride bebeğini kaybedecek midir?

Beni Affet 1193. Bölüm Özeti 29 Mayıs (8 Yorum)

    • Kader asla mahirle olmasin kadere yaptiklarindan sonra tekrar birlikte olmasinlar kader YİGİT le olsun mahirden nefret ediyorum

  1. bakip gorucez sezon finalinde kimler ayrilacak diziden kimler kalicak her sezon sonu birileri ayriliyor ankara kibris koyde oyunculari yakindan gorme firsatim oldu hepsini tebrik ediyorum basarilarinin devamini diliyorum

  2. Günaydın siz neden bu kadar sinirlendiniz aaa kız bu saçma sapan bi dizi yani yalanmi hem ben de ilk çıktı yıl izliyordum ondan saçma oldoğonu biliyorun canlarım