Beni Affet 1183. Bölüm Özeti 15 Mayıs

Beni Affet 15 Mayıs Özeti

Feride ve Yaman’dan hamiledir. Feride Yaman’a sürpriz yapar ve hamile olduğu müjdesini verir. Yaman ise sevinçten çıldıracak gibidir. Kolay mı baba olacaktır. Ne yapacağını şaşırır ve bebek için hemen hazırlık yapmaya başlar.  Melis ise abisinin sevincini fark eder ve konuşmalara kulak misafiri olduğunda Feride’nin hamileliğini öğrenir.

Melis’e göre bu bebek asla doğmamalıdır. Bunun içinde elinden geleni yapacaktır. İlk olarak da Cüneyt’e bu durumu haber verir. Cüneyt’in aklına ise Feride’nin aslında kendinden hamile olduğu düşüncesi gelir. Bu soruyu direk Feride’ye sormak yerine Cüneyt bir oyun ile bebeğin kaç günlük olduğunu öğrenmeye kalkar. Bu da Cüneyt’in bu süreçte ilk hatası olacaktır. Gerçekleri hem Feride hemde Yaman öğrenecektir.

Filiz’le Osman arasında yaşananları duyan Murat, Osman’la yüzleşmeye gider. Konuşulanlar sonucunda Murat artık safını belirler. Hastaneden taburcu olan Bahar eve geçer. Ancak Sevgi ve Şahin maddi bir krizin eşiğindedir. Şahin’in engelleme çabalarına rağmen Sevgi bir iş bulur. Sevgi’nin bulduğu bu iş onu ve ailesini etkileyecek zorlu bir sürece sokacaktır. Herkesten gizlenen Ateş’in ise aklı kardeşi Bahar’dadır.

Beni Affet’te Bu Hafta

Focus Film’in baş yapıtı Beni Affet’te sezon finali öncesi şok bir hafta daha yaşayacağız. Beni Affet dizisi 15 mayıs pazartesi günü 1183. bölümü izleyicisi karşısına çıkacak; ancak biz sizlere özeti en erken cuma günü verebileceğiz. Gelin özetin çıkmasını beklerken Beni Affet’te yeni haftada neler olacak biraz bakalım.

Beni Affet’in yeni haftası Melis ve Cüneyt cephesinde oldukça zorlu geçecek. Melis Cüneyt’in kendisi ile zorla evlendiğini ve hala aklının Feride’de olduğunu hissetmeye devam edecek. En kötüsü de Cüneyt’e sevimli görünmeye çalışırken  Feride’ye zulmettiğini göremeyecek.

Diğer taraftan Bahar ve Sevgi kendine gelecek; Sevgi’nin Bahar için canından vaz geçtiği herkes tarafından öğrenilecek ve bir kez daha Sevgi’nin ne kadar vefakar bir anne olduğu ve herkes tarafından anlaşılacak. Özellikle bu konu yıllardır annesinden uzakta kalan ve anne sevgisini görmeyen Ateş’i çok etkileyece ve annesinin üzülmemesi için elinden geleni yapacak.

Sıla ise başını küçük belalara sokacak. Sıla gibi saf bir kız Filiz gibi bir kurt ile uğraşırsa tabi ki bunlar olacak; ancak Sıla Osman Kozan’ın suçsuz olduğunu Zühre’ye gösterebilecek de tek insan. Peki Sıla bunu ispat edip Osman Kozan’a olan vefa borcunu ödeyebilecek mi?

Beni Affet 1183. Bölüm Özeti 15 Mayıs (19 Yorum)

  1. yönetmenler beni afet o kadar saçmaladakı unutma benın kıymetini daha yeni anlıyoruz eve unutma beni son haftalarda reytik düştü ama beni afet gibi asla sıvanadan çıkmadı ve asla óyle saçmalamadı edeplı ve ailebi diziydg daha dogru

  2. bu oyuncularla beni afet yürümüyor daha fazla saçmalamadan final yapıp kapatın bu oyuncularla olmuyor

  3. çok saçma mesil cünetle evlilik yapacak güneşin üyeannesi yeni gelecek olan bebegin halasi sizcede saçma degil mi

  4. unutma benin sayfasındaki isteme mesasları gerçekten çok fazla olmuş inşalah yeni sezonda tekrar ekranlarda olabilir başlamasını çok istiyoruz öyle istenen sevilen bir dizınin devamı gelmeli bence

  5. site yönetmeni ve yapımcılar yeni sezonda tekrar ekranlarda olsun unutma beni çûnkü artık bir gündem yaratın sayfasındaki isteklere göre düşûn bişiler hayranları yazmaktan vazgeçmiyor cevap