Beni Affet 1181. Bölüm Özeti 11 Mayıs

Cüneyt, Osman ve Zühre, Melis’i istemeye giderler. Cüneyt, Osman ve Zühre, Melis’i istemek için Yamanların evine giderler. Yaman’ın bu özel gününde yanında olmayışı Melis’i derinden yaralar. Ahmet’in Yaman’a verdiği eski bir defter Yaman’ı büyük bir ikilemde bırakır.

Filiz’in Osman’a oyun oynadığından şüphelenen Sıla, gizlice Filiz’in evine gider. Tam bir ipucu bulduğunu düşünürken Filiz’e yakalanır. Sevgi hayatını riske attığını ailesinden gizleyerek, Bahar’a karaciğerini vermek için ameliyata girer. Sevgi’nin ölümü göze aldığını öğrenen Ateş yıllar sonra bulduğu annesini kaybetmemek için hastaneye yetişmeye çalışır.

Mahir bebeğin kendisinden olup olmadığına emin olmak ister. Alper’le bir olup bebeği kaçıran Ceylan ise kendini daha büyük bir belanın içinde bulur.

Beni Affet’te Bu Hafta

Beni Affet dizisi 1181. bölümü ile 11 mayıs perşembe günü sevenleri karşısında çıkacak. Beni Affet’te müthiş sezon finali öncesi yeni sezon onayını alan ekip çok mutlu oldu. Tüm ekip işlerine daha fazla asılmaya başladı Sezon finali çekimlerine ise 2 hafta kaldı.

Beni Affet’de Sevgi bir kez daha evladı Bahar’ın mutluluğu ve sağlığı için kendisini riske atar. Sevgiden alınacak doku belki Bahar’ı yaşama döndürecektir; ancak hem ameliyat sırasında hem de sonrasında Sevgi çok önemli bir komplikasyon tehlikesi ile karşı karşıyadır. Sonunda Sevgi kimseye bu riskten haber vermeden Ameliyata girer. Bahar hayata dönmüştür ve tutunmuştur ancak Sevgi için her şey çok geç mi olacaktır? Sevgi ameliyatta rahatsızlanacak mıdır?

Diğer taraftan Mahir artık Ceylan ve Alper’i suç üstü yakalayıp her şeyi bitirmek ister ancak Ceylan Mahir’in kendilerini adım adım fark ettiğinin farkındadır; bu nedenle bebeği de alıp kaçmak için daha müsait bir zaman beklemektedir.

 

Diğer taraftan Osman Kozan ve Zühre’nin arasında bir sıkıntı olduğunu anlayan Sıla durumdan şüphelenir ancak Murat’ın hiç bir şeyden haberi yoktur. Cüneyt ise sonunda son kararını verir ve Melis ile evlenme yolunda ilk adımı atarak onu babasından istemeye gider. Yaman ise babası Ahmet’e son bir hamlesi vardır. Ya kendisini silecektir yada Cüneyt’ten vazgeçecek ve bu evliliğe izin vermeyecektir. Peki Ahmet’in kararı ne olacaktır?

 

Beni Affet 1181. Bölüm Özeti 11 Mayıs (12 Yorum)

  1. unutma beni 8 sezon devam eti 10 sezonda devam etseydi izlerdim çook masum bir aşk hikayesiydi oyuncuları harikaydı başladğından beri başrol oyuncuları hiç deyısmedi beni afet gibi saçmalamadı

  2. unutma beni dizisi için artık bir gündem yaratın ve o kadar istekleri için artık harekete geçilsin çûnkü sayfasındakı isteme telepleri durmak bilmiyor sevdikleri vazgeçmiyor diziden