Beni Affet 1175. Bölüm Özeti 4 Mayıs

Beni Affet 4 Mayıs Özeti

Feride ve Yaman arabayla yolda ilerlerken frenlerin çalışmadığını fark ederler. Yaman Feride’yi kurtarmak için kendini riske atacak bir hamle yapar. Filiz’in oyununa gelen Osman, Zühre karşısında affedilmesi zor bir duruma düşer. Cüneyt’in kendisini terk etmek istediğini anlayan Melis, Banu’nun yönlendirmesiyle yeni bir plan yapar.

Ateş’in Bahar’ı kurtaracağına inanan Sevgi, kızının dönüşü için hazırlıklar yapar. Ateş, Bahar’ı kurtarmak için geldiğinde Bahar’ı kanlar içinde yerde bulur. Ateş, Bahar’ı bir an önce hastaneye yetiştirmek için çabalar. Neriman, Ceylan’ın karnındaki bebeği için dna testi yaptırmak üzereyken beklenmedik bir olay bütün planlarını bozar.

Beni Affet’te Bu Hafta’nın Tüyoları

 

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet 1175. Bölümü ile 4 mayıs perşembe günü izleyicisi karşısına çıkacak. Beni Affet 1175. Bölümünde ise Feride ve Yaman’ı çok büyük bir sürpriz beklemektedir.

Banu’nun Yaman ve Feride’nin mutluluğunu bozacak hain bir planı vardır; Melis ise öfkesine yenik düşerek bu plana dahil olacaktır. Banu’nun tek hedefi vardır; Yaman ve Feride’yi devre dışı bırakıp Ahmet’in mirasını ele geçirmek. Yaman ise her şeyi arkasında bırakmış ve kendisini seçen Feride ile mutlu yuvalarının tadını çıkarmaya devam etmektedir.

Bahar ise sonunda Murtaza’nın elinden kurtulacaktır; ancak Ateş sevdiği kadın ile yıllar sonra kavuştuğu kardeşi arasında kalmıştır. Bu durum Ateş’in Gülüm’e deliler gibi aşık olduğunun kanıtıdır. Murtaza ise Bahar’ı elinden kaçırmış ve Gülüm’ü de eline alamamıştır. Murtaza’nın yeni planı ise dehşete düşürücüdür.

 

Mahir ise Ceylan’ın çocuğunu kendi çocuğu sanarken aslında Ceylan’ın Mahir’den hamile kalmadığını öğrenen Neriman için gerçekleri söylemek acı olacaktır.