Beni Affet 1155. bölüm Özeti 5 Nisan’da neler olacak

 Beni Affet 1155. bölüm Özeti

Ateş iyiden iyiye Kayacan ailesine kendini kabul ettirmeyi başarmıştır.  Gülüm’ü bulmak için Feyyaz’dan yardım isteyen Murtaza, Ankara’ya gelerek Sevgi’nin evini bulur. Murtaza’yı gören Gülüm ise çareyi bir süreliğine şehirden uzaklaşacak olan Ateş’in arabasına saklanmakta bulur. Ceylan, Neriman’ın altınlarını çalabilmek için bir plan hazırlar.

Feride, Yaman’a bakmak için onun evine gelir. Ancak Feride ve Melis arasında ipler oldukça gerilince Feride ona hak ettiği dersi verir. Cüneyt, Yaman ve Feride’nin bir şeyler sakladığından şüphelenir. Firdevs’in Feride’nin eski evine yerleşeceğini duyan Osman, evi boşaltmak için Filiz’in yanına gider. Ancak takip edildiğinden habersizdir.

Beni Affet’te Bu Hafta

Beni Affet dizisi 5 nisan çarşamba günü 1155. bölümü ile Star Tv ekranlarında yeni haftası ile ekranlarda olacak. Beni Affet dizisinin pazartesi salı özeti sayfamızda paylaşıldı ancak şuanda 5 nisan özetini paylaşma yetkimiz olmadığı için sizlere bir kaç tüyo verip özetin saatinin gelmesini bekleyelim.

Beni Affet’de Onur ve Bahar ilişkisini karıştıran Firdevs şimdi de Kozan’ları karıştırmaya geşmiştir. Filiz ve Osman Kozan’ı sürekli yan yana bir şeyler konuşurken gören Filiz artık Osman’ın kardeşi Zühre’yi aldattığından emindir. Zaten Zühre Filiz’den gıcık kapmaktadır. Yavaş yavaş da Firdevs Zühre’nin beynine girecek ve Osman ve Filiz ilişkisi ortaya çıkmaya başlayacaktır. Osman Kozan’ın korktuğu başına gelecektir.

 

Sevgi Şahin’i bir kez daha affetmiştir ancak Bahar ve Kader’in affedeceği yoktur  Şahin’i en çokta kardeşlerini bunca yıl kendilerinden bir oyunla uzak tutan bu adama baba demek içlerinden bile gelmemektedir. Diğer taraftan iki kardeş karşılaşacak ve Ateş Kader’e yardım ederek onu büyük bir sıkıntıdan kurtaracaktır.

Mahir ve Ceylan köşesinde ise işler karışıktır. Alper’in Ceylan’a tehditleri devam ederken Ceylan Alper’e para bulmak için Neriman’ın altınlarını çalar. Neriman ise durumun farkına geç varacaktır; ancak olay çabuk çözülecektir.

Beni Affet 1155. bölüm Özeti 5 Nisan’da neler olacak (8 Yorum)

  1. Ya ceylan surtugu dolaba saklaniyo nerimani dinliyo neriman da geri zekali altinlarin yerini soyluyo yok ya pea etim artik yorum yazmaktan ceylan neriman firdevs ciksinar artik diziden rolerini adam gibi yapamiyolar

  2. Ceylan gozu zaten disardaydi mahirden hamile olmadigini biliyoduk ama cok sacmaladiniz cuneyt feride sakin birlesmesin yamanan cok yakisiyolar kaderde yigitle birlesin baharda kafayi dinesin artik filizi hic sevmedim yuvar gine yikilacak kozanarin ferideye etiklerini cekecekler ama firdev niye halen dizide neriman firdevs ceylan ciksinar diziden azina etiniz vallaha diziyi boynuza cevirdiniz ya

  3. Offf yani kim kiminen kardes kim kiminè sevgili anamak mumkun degil ceylan surtugu nezaman cikiyo diziden ben demistim mahir kisir diye ceylan ceyrek akiliyi demistim bos degil yani neriman da bu isin icinde affetmesin mahir