Beni Affet 11 Mayıs Özeti 975. Bölüm Küçük Misafir

Beni Affet 11 Mayıs Özeti 975. Bölüm Küçük MisafirBeni Affet 11 Mayıs fotoğrafları

Beni Affet dizisinde sezon finali yavaş yavaş yaklaşırken; sezon finalinde neler olacağı az çok izleyiciye gösterilecek. Beni Affet dizisi 11 mayıs çarşamba akşamı 17:30 da yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşacak. Hızla sezon sonuna ilerlenirken yeni olaylar ile ilgili  izleyici yeniden izleyici diziye çekilmeye çalışılacak.

Beni Affet sezon finali tarihi ve sezon finalinde neler yaşanacağını öğrenmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Beni Affet 2016 2017 yeni sezonu ne zaman başlayacak? Detaylar için [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]

Beni Affet 11 Mayısta neler olacak?

İnci’nin katilinin Demir olduğunu ispat etmek için uğraşan Kemal, Tekin’i konuşturmak için gereken her şartı sağlamıştır. Mahir ile Kader’in bebek planları, Neriman yüzünden suya düşer. Eymir’e giden Umut ve Elif ise aşkın ve romantizmin doruğundadır.

Levent’in dönüşü, Eylül’ü çok mutlu eder. Reyhan’la ilgili gerçeklerin hesabını Ferman ve ailesinden sormak isteyen Yıldız’ın sağlığı yaşadığı bu büyük travmayı kaldırmakta zorlanır. Aziz’in yurt dışında yaşayan torunu Leyla’nın varlığı ve gelişi, herkesi şaşkına çevirir. Eylül’ün ifadesi ve kan testinin sonucuna göre Ahmet’in bu defa kurtuluşu yoktur.

Beni Affet’in 975. bölümünde Küçük Leyla diziye dahil olacak ve ilk olarak annesi Zehra olarak düşündüğü Feride’ye anne diye seslenecek. Feride ise Leyla karşısında büyük şok yaşayacak.

Yıldız araştırmalarının sonunda  Erol’lu bulur ve onu buluşmaya ikna eder. Yıldız Erol’dan öğrendikleri ile büyük bir şok yaşar. Yıldız Sonunda Reyhan kocasından çocuk peydahlamaya geldiğini öğrenir ve Reyhan’karşısına çıkar. Bunun hesabını Reyhan’a soran Yıldız’ın artık dayanacak takati kalmamıştır. Yıldız’ın üzülmesi tüm aileyi yıkmıştır.

Beni Affet’de görülmemiş bir aşk daha izleyiciyi ekranlara bağlayacak. Dillere destan aşkları ile Umut ve Elif izleyicinin içini ısıtacak. Umut’un başına gelenlerle Umut’a karşı artık duygularını gizlemek istemeyen Elif aşkını haykırır.