Beni Affet 1065. Bölüm Özeti 30 Kasım Çarşamba Fragmanı

Beni Affet 30 Kasım Çarşamba günü 1065. bölümü ile Star Tv de saat 15:00 da seyirci karşısında olacak. Star Tvnin sevilen dizisi Beni Affet 30 Kasım Çarşamba günü 1065. bölümünde Hasretin sırrı iyice açığa çıkar.

beni-affet-bahar-onur-resmi

Cüneyt hasretin hal ve tavırları dikkatini çekmekteydi. İçerisine kurt düşmüştü. Hasret’i gizliden gizliye takıp edecek. Hasret kendisinin takip edildiğinin farkında olmayarak Solmaz’ı hapishane meselesinde kaçırmak için tuttuğu adama para verirken Cüneyt şahit olacak. Hasret konusunda şüphelenmekte haklılığı ortaya çıkacak. Hasret’in bunu inkar etmemesi için Cüneyt gördüklerini delillendirmek için Hasret’in adama para verirken fotoğrafını çekecek.

beni-affet-piraye-feride-resmi

Feride ise annesine sonradan kavuşmuş birisi ancak geçmişte Feride’nin annesi hakkında geçmişte karanlıkta kalan bir şeyinin olduğunu düşünmektedir. Annesinin sakladığını öğrenmek isteyecek. Yaptığı çabalar boşa gitmeyecek. Feride annesi hakkında duyduklarına inanası gelmeyecek bilgilere ulaşacak.

 

Beni Affet 1065. Bölüm 30 Kasım Fragmanı

En kısa sürede eklenecektir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1348. Bölüm Özeti 26 Mart Pazartesi 2018 Neler Olacak ?

Beni Affet 1065. Bölüm Özeti 30 Kasım Çarşamba Fragmanı (4 Yorum)

  1. Yok ya biyle dizi olmazki kim kiminen kim kimi biynuzluyo beli degilki once hasret ceylan neriman ciksin biynuzlu kadinar beni alin diziye ben onardz iyi oynarim

  2. Cok kotu bu dizi ouuncular iynuyamiyo ceylan hasret neriman ney sokaktaki amatirler bile bunarda iyi oynar rolunu

  3. Vallaha cok sacmaladilar onur kim murat kimki birbine giriyo yok ya biyle bisey hastet pisligi ceylanda neriman ciksin artik biktik ayni seyi seyratmekten biktik