Beni Affet 1057. Bölüm 18 Kasım Özeti

Beni Affet 1057. Bölüm 18 Kasım Özeti

beni-affet-resmi

Sevilen Star tv dizisi Beni Affet sürükleyici hikayesi ve güçlü kadrosuyla yine güzel bir bölümle izleyiciyle buluşacak. Feride bir taraftan annesini bulmasına rağmen bir türlü mutlu olamıyor. Çünkü çocukluğundan beri onu koruyup gözeten Zühre her şeyi saklamış annesine kavuşmasını engellemiştir.

beni-affet-feride-gunes-resmi

Piraye kızını bulma uğruna sıkıntılar yaşamış ve bu süreç içinde polis olan Bülent ile tanışmış ve evlenmiştir. Ancak Piraye’yi kurtarmak için polislik mesleğini kaybedip uzun yol şoförlüğüne başlamıştır. Zühre ise kendini Piraye’ye affettirip böylece Feride’yi de kendi tarafına çekme çabasında. Ancak Piraye oldukça kızgın. Feride bir diğer taraftan da Cüneyt’in Hasret’e ilgisi konusunda bir kriz yaşıyor. Cüneyt ise Hasret’in yanına konuşmaya gidince Hasret’ten beklenmedik bir cevap alır. Eve geri dönen Cüneyt ise bir misafir ile karşılaşır.

beni-affet-bahar-onur-resmi

Onur ise polise teslim olmama konusunda Bahar’ı ikna etme çabası içinde. Bahar ise oğluna bile özlemle bakıp ayrılacağını hapse gireceğini düşünüp içleniyor. Ancak Onur onu engelleyecek. Ve sonunda Bahar’a karşı boş olmadığını hislerini açıklayacak. Bakalım Bahar nasıl bir tepki verecek. Sizce Bahar bu itiraf karşısında nasıl davranır? Sorularımızın cevabı Bahar’ın Onur’a sinirlendi. Her şeyi gören Osman ve Onur Bahar’ı engelleymediler ve Bahar soluğu emniyette aldı. Her şeyi anlattı.

Mahir ise yaşananlar karşısında çaresiz ve bunalmış bir durumda. İçkinin etkisiyle evine giden Mahir içkinin etkisiyle ne yaptığını bilemeyip hayatının hatasını yapar. Neriman amacına bir kez daha ulaşır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 29 Aralık Özeti 1086. Bölüm Onur Geri Dönecek mi?

Beni Affet 1057. Bölüm 18 Kasım Özeti (6 Yorum)

  1. Nerinani istemiyoz ceylanida ciksinar diziden yoksa bakmiyacam cok sacmaladilar bu sezonda neriman gitsin ceylanda

    • kes sesinı ilknur atma bahar kemalden başkasına bakmaz o onursuz olan onur kendini birşey zannetmesin.

  2. Beni affet dizisini begenerek izliyorum bu dizide nerimanla ceylana sinir oluyorum bebce diziden ciksinlar kemal geri gelse