Beni Affet 1053.Bölüm Özeti 14 Kasım Pazartesi

Beni Affet 1053.Bölüm Özeti 14 Kasım Pazartesi

beni-affet-feride-piraye-cuneyt-resmi

Star Tv’nin en sevilen dizilerinden biri olan ve her gün izleyiciyle buluşan Beni Affet dizisi izleyiciden tam not almaya devam ediyor. 14 Kasım Pazartesi yayınlanacak olan 1053.Bölüm’de yine olaylar bitmek bilmiyor. Piraye’nin annesi olduğunu öğrenen Feride geçen hafta çok zorlu günler geçirmişti. Annesine geçmişin hesabını soran Feride annesinin neden kendisini yıllarca aramadığının altında yatan nedeni öğrendi.

beni-affet-bahar-resmi

Piraye, geçmişle ilgili saklanan bir gerçeği açığa çıkararak Kozanlar ailesinde fırtınalara neden oldu. Feride ise öğrendiği gerçeğin etkisiyle Zühre’ye oldukça kızgın ve tepkili. Çünkü kızının aramayı sürdüren Piraye’nin bu arama çabasını zerre kadar Feride’ye söylemeyip gerçekleri sakladığı için Zühre tepkilerin tam da ortasında kaldı. Cüneyt ise yaşananlara tepkisiz kalmadı. Sizce bu öğrendiği gerçekler Feride ve annesi arasındaki soğuk savaşı sonlandırır mı?

beni-affet-bahar-onur-resmi

Yıldız için sevindirici bir olay yarıda kalmış ve Ferman sürprizi yapmamışken, Yıldız Fırat’tan beklenmedik bir davranışla karşı karşıya kalır. Fırat’ın onu öpmesinden rahatsız olan Yıldız Fırat’a tokat atar. Geçen hafta Demir’in kaçırdığı Bahar ve Onur Demir’den kurtulma çabası içindeler. Demir Bahar’ı bırakmasına karşılık Onur’dan bir talepte bulunur. Tam Bahar ve Onur kaçacakken Demir olayı fark eder ve bu olay Demir’in vurulmasıyla sonuçlanır. Demir yaralanır. Sizce Demir ölecek mi? Kemal’in ölümüyle ilgili sır perdesi aralanacak mı? Bahar Demir’in yaralanmasının ardından bitap düşmüştür. Onur ise bir taraftan Bahar’ı ayakta tutmaya çalışırken bir diğer taraftan Şahin ile bir anlaşma içine girerler ve anlaşma oldukça hayati öneme sahip. Sizce Bahar ve Onur birbirlerine ne zaman yar olabilecekler?

beni-affet-bahar-resmi

Ceylan ve Mahir gizlice bir otele giderler. Mahir’i hala seven Kader ise onlara kendini fark ettirmeden arkalarından gider. Yaşananlar oldukça şaşırtıcıdır. Çünkü otelde kalan Mahir’in annesi Neriman’dır. Bu durumu bilmeyen Kader Mahir’i kıskanıp sıcak çayı Ceylan’ın yüzüne döker ve yüzünü yakar. Mahir Kader’e düşündüklerinden utanmasını söyler ve odayı Ceylan ile terk eder. Neriman’dan dolayı Mahir ve Kader bir kavgaya tutuşurlar. Sizce Mahir ve Kader ilişkisi biter mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Beni Affet 1405. Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba Fragmanı

 

Beni Affet 1053.Bölüm Özeti 14 Kasım Pazartesi (2 Yorum)

    • Gulustn bir kere bahar onurla olamaz çünkü kemalin anısı baharın hatıra olarak kaldı. Ayrıca hiç yakışmıyorlar. Bahar kemalden başkasına bakmax kemal ölelim 6 7 ay oldu. Sen de birlikte olsun diyemezsin haddini bil. Kemal yerine bahar ölseydi şimdide kemal baharından başkasına bakmaz bu senin söylediklerinden ne kadar saçma biliyor musun sen. Sen bk cimisin söyle. Kemal öldü seninde aklın göğe mi erdi