Beni Affet 10 Ekim Özeti 1229. Bölüm(Güneş Ölecek mi?)

Beni Affet 10 Ekim Özeti

Cüneyt kızı ile çıktığı alışverişte birden kendini kötü hissetmiş ve hissettiği bu değişiklikler artık  Cüneyt’i korkutmaya başlamıştır. Adete Cüneyt Yaman yüzünden hastalanmıştır. Cüneyt kendini kötü hissedince çevredekiler hemen Cüneyt’in durumunu fark eder. Cüneyt; hiç beklemediği birinden yardım istemek zorunda kalır.

Asiye ise Feride ve Nazire yüzünden hastaneye kaldırılmıştır.  Hastane kaldırılan Asiye’nin tepkileri ise Feride ve Nazire şaşkına çevirir. Asiye’nin eline fırsat geçmiştir ve Feride’ye karşı artık düşmanca tavırlar sergilemeye başlar. Asiye’nin bambaşka bir yüzüyle karşılaşan Feride, yeni bir karar almak zorundadır. Ya Asiye’ye biat edecektir yada bu savaş burada başlayacaktır.

Zühre, Murat’ın hayatına dair önemli bir bilgiyi ulaşır. Toprak ise Zeynep’e çok büyük bir teklifte bulunmaya hazırlanır. Toprak’ın teklifini son anda öğrenen Ateş ise onu durdurmak için ikilinin yanında alır. Ancak bu karşılaşma Ateş ve Zeynep’in arasında yaşananları daha karmaşık bir hale getirir.

Şahin ve Sevgi kötü giden olaylar sonrasında  Yiğit ve Kader’i mutlu etmek için güzel bir sürpriz hazırlarlar. Ancak Yiğit tüm ailenin huzurunu kaçırmak için bunu bir fırsata çevirir.

Beni Affet 10 ekim salı günü 1229. bölümü ile izleyicisi karşısında çıkacak. Bir kaç saat içerisinde sizlere Beni Affet’in 1229. bölüm özetini vereceğiz ancak özet çıkmadan önce sizlere Beni Affet’in yeni haftası ile ilgili bir kaç tüyo verelim. Beni Affet’te Yaman ile arasını düzelten Feride’yi çok zor ve ağır günler beklemektedir. Cüneyt’in çok ağır bir hastalığın eşiğinde olması Feride’nin hayatının alt üst olmasına neden olur.

Feride Cüneyt ile ilgilenemediği için çok büyük pişmanlık yaşayacaktır. Cüneyt’in yaşayacağı tüm kötü günlerde Cüneyt ve Feride bir olmalıdır ve birbirlerine destek vermelidirler. Bu durum ise en çok Yaman’ın zoruna gidecektir. Yaman tam bebeğini kaybetmenin acısından kurtulmuşken son gelişmeler artık Yaman’ı tanınamaz bir hale getirecektir.

Evde sürekli Feride ile çekişen Asiye için de Cüneyt’in hastalığı ganimet gibi olmuştur. Feride konusunda sürekli Yaman’ı kışkırtan Asiye’ye de malzeme çıkmıştır. Asiye’nin tek hedef ise Seher ile Yaman’ı evlendirebilmek ve evi tek başına yönetmektir.

Kader ise hem maddi zorluklar ile boğuşmakta hem de Yiğit’in sıkıntıları ile ilgilenmektedir. Yiğit’in zor zamanlarında yanında olmak isteyen Kader’e Yiğit’in oynayacağı oyun çok ağır olacaktır. Yiğit durmadan Sevgi’nin evinde problem çıkarır ve hayatı herkese zindan eder.

Beni Affet 10 ekim özeti yayınlandığında sayfamızda olacaktır.

Beni Affet 10 Ekim Özeti 1229. Bölüm(Güneş Ölecek mi?) (12 Yorum)

 1. güneşi kaybetmeler yarın ne olacak cüneyt hastaneye gitmeli feride bu frsatı kullanıp velayeti almalı cüneyt in hastalı madem kötü hastaneye gitsin ne aşkmış tecavüze ugrayan karısıyla tekrar evlenmek istiyor bu kadar hatayı nasıl yapıyorsunuz hem insanlara ahlaksızdiyip kadınlara hem feidey le cüneyt i birleştirmek pardonda sizi erkekleri doguranlarda kadın bazen tecavüzden doguyorlar bu erkekler ve kızlar cüneyt in yerine koyun diyorsunuz şimdi koyun bunuda dizinizde işliyorsunuz ozaman bu senaryolar zevk veriyor feride bahar kader zaten kader in yüzü gülmüyor güldürün o dizide yüzü gülmesi gereken tek kadın

 2. Beni Affet de final yapsın bence çok saçmaladı
  Alperin Tunç’a yaptığını Cüneyt te Feride’ye yapsın bir odaya kapatsın ilaç versin (Alperin Tunç’a verdiği ilaç) Asiye’nin sesini dinletsin bir hayır iki ay orda kalsın Feride Yaman da iki ay boyunca Feride’yi arasın ulaştığı her yeni bilgi Asiye’nin aleyhine bilgi olsun.Cüneyt bunu yaparken Ahmet Bey ve Melis de yardım etsin.Melis Feride’ye yaptıklarından ötürü pişman olmuş ve Cüneyt’e bu yüzden yardım ediyor olsun.Yaman Feride’yi bulduğunda Asiye den tekrar nefret etsin.Yaman Ahmet Bey’den Melis de Yaman’dan özür dilesin evlerine dönsünler.Bu arada Cüneyt’te biriyle tanışsın(Gökben Derviş) nefret le başlayıp onunki de aşka dönüşsün.Toprak Zeynep’i Ateş’e versin kendisi de Melis’le (Yaman’ın kardeşi) olsun.Elmas Hala, Aziz Bey, Levent, Eylül bebeği ile ve Leyla da gelsin.
  Yaman daha fazla dayanamayıp kafasındaki kurşunu aldırsın ve ameliyattan sağ salim çıksın.Tekrar bebekleri olsun İkizler ikisi de erkek Cüneyt’te karşısına çıkan bayanla evlensin.Burda Yiğit’e acıyamam Kader de Mahir le barışıp tekrar evlatları olsun.Murat da Güzel ile evlensin.Asiye ve Seher hapse girsin.Seher Koray’ı öldürdüğü için girsin Asiye de öldürmeye teşebbüs etmekten hapse girsin.

 3. Ne olursunuz bahar ile kemal beni affette geri girsinler cünkü eskiden daha güzeldi şimdi hiç güzel olmamış lütfen eski oyuncuları girsin beni affette ne olursunuzzzzzzzz&&&&&&&

  • insanlar yavaştan isyan ediyor bizde biliyoz 5 sezon iyiydiniz tıkanıyorsunuz şimdi napıcaksınız

 4. Bence eski oyuncuları girsin hem eskiden beni affet daha güzeldi kemal bahar eylül tunç umut Yıldız ferman berat gülüm yusuf hem ben çoooook istiyorum bahar ile kemal olsun ihsalah yeni sezonda girerler hepsi

 5. BİR GÜNEŞ KALMIŞTI KULLANILMADIK ODA TAM OLDU ONUDA YUSUF GİBİ KANSER EDİN ZATEN BU DİZİ OLMUŞ DALLAS CEYAR KİM SUELIN KİM

 6. sizin yapğaCAGINIZ İŞİN PARA KAZANALIM DİYE GEREKSİZ SENARYO ÜRETİLİYOR NE ASİYEYMİŞ NE NERİNAN MIŞ NE YİGİTMİŞ ÇIKARIN KADER İ DİZİDEN İYİCE KIZIN İÇİNE ETTİNİZ YAZ YAZ UYDUR UYDUR UYDUR