Beni Affet 1 Temmuz 2016 Cuma Sezon Finalinde Neler Olacak (1012. Bölüm)

Beni Affet 1 Temmuz 2016 Cuma Sezon Finalinde Neler Yaşanacak? İşte detaylar

beni affet 1012Star Tv ekranlarında 1012 bölüm yayınlanarak rekor kırmaya devam eden Beni Affet dizisinin 1 temmuz cuma günü yayınlanacak sezon finali detayları sosyal medyaya sızdı. Peki Beni Affet dizisinin sezon finalinde neler yaşanacak? İşte detaylar

[pembetext]Beni Affet’de sezon finali öncesinde Kemal Demir ile boğuşurken vurulur[/pembetext]

Beni Affet 1 Temmuz 2016 Tüyoları

Kemal’in durumu, Bahar’ın Kemal’inin başına gelenleri hissedip ona doğru gitmesi..

Feride’nin teslim olmak için karakola gidip teslim olması ve oradan hapishaneye doğru çıktığı yolculukta, Cüneyt’in son anda yetişmesi.

Sevginin Demir’in hain planı doğrultusunda, taaa yıllar öncesinde (hatırlayanlar vardır) geçirdiği kazadan beri beyninde oluşan pıhtının harekete geçmesi ve ameliyatı…

Sedat’ın Cüneyt’in aslında aylardır kendisinin arkasından iş çevirmesi ve ettiği büyük yemin ve son dakika da çevirdiği bir entirika..

ve Osman Kozan’ın evini basan Ünal’ın yarattığı terör ve Kozan’ların ve Kayacan’ların aşkla, acıyla, sevgiyle, göz yaşıyla sınanması, bu sezon finalinde.

Bir çok sorunun yanıtını bulacağız yarın ki bölümde ama bir çok da soru işareti kafamızda kalacak ve bu soruların yanıtları için yeni sezonu bekleyeceğiz ama size şunu söyleyebilirim ki, “merak” içinde beklediğiniz öteki sezon finallerinden çok farklı bir sezon finali sizi bekliyor..

İki aile, iki büyük aşk ve o aşkların hayatla sınanmasıdır Beni Affet, ve bu sezon finali tam da bu duyguların bir harmanı olacaktır.

Kemal Tekin’i yakalamış ve mahkemeye çıkarmaya çalışmaktadır. Demir ise deli gibi Tekin’i aramaktadır.

Umut ve Elif ise düğünden önce son virajdadır. Elif ve Umut’un resmi nikahı kıyılmıştır.

Solmaz ise sonunda polisin eline geçmiştir. Solmaz suçunu kabul etse de kesinlikle kızı hasretin bu işlerin içinde olmadığını söylemketedir. Suat ise suçsuz değildir; Solmaz’ın konuşması durumunda kendisinin de hapislerde yatacağını bilmektedir. Suat Solmaz’ı vurur ve konuşmasını engeller. Polislerin gözü önünde vurulan Solmaz’ın ise durumu ağırdır.

Kader ise bebeğini düşürmüş ama kendisine bu kötülüğü yapanın Neriman olduğunu ispatlamıştır. Neriman için artık yolun sonu gelmiştir.

Sevgi ise beyin kanması geçirmiştir ve kurtulması mucize olacaktır

Beni Affet yeni sezon

Beni Affet dizisinin 1012. bölüm özetinde Cüneyt ve Feride bir sezon aradan sonra tekrar birleşiyorlar! İzleyiciler CF cephesinin ayrılmasına ve aralarına Sedat Hasret gibi iki karakterin girmiş olmasına çok üzülmüşlerdi; ancak Sedat’ın adam öldürmekten hapse atılması neticesiyle Feride Sedat’tan kurtulacak. Cüneyt ise sonunda Hasret veSolmaz’ın oyuncularını ortaya çıkarınca Cüneyt ve Hasret ilişkisi de bitecek ve sonunda iki sevgili kavuşacaklar.

Aynı güzel haberleri sizlere Bahar ve Kemal cephesinden veremeyeceğiz; çünkü onlar Demir belasından kurtulamayacaklar. Bahar Demir’den resmi olarak ayrılmayı başaracak; ancak babası Şahin’i de kaybedecek. Demir ise Bahar ve Kemal’in mutluluğuna gölge düşürmeye devam edecek. Kemal her ne kadar Demir’in İnci’nin katil olduğuna emin olsa da bu durumu ispat edemeyecek.Beni Affet 9 nisan fotoğrafarı

 

Beni Affet 1 Temmuz 2016 Cuma Sezon Finalinde Neler Olacak (1012. Bölüm) (12 Yorum)