Beni Affet 1 Şubat Çarşamba Salı 1110. Bölümde Neler Olacak

Beni Affet 1 Şubat Özeti

Bahar sonunda Onur’u affetmiş ve ikili barışmışlardır ancak Onur bu sıkıntıyı tekrar yaşamamak için Harika’nın Ankara’dan gönderilmesi gerektiğini düşünür. Harika ise asla Ankara’yı bırakmak istememektedir. Onur Harika’nın güzellikle gitmeyeceğini anlar. Firdevs’in sözleri karşısında çılgına dönen Sevgi, Şahin’in karşısına geçip ondan hesap sorar. Şahin’in bulacağı çözüm ise başına olmadık işler açacaktır.

Feride, Seda’nın eve gelip kendisinden özür dilemesiyle şaşkına döner. Feride’nin yardımına ihtiyaç duyan Yaman ise, Feride’nin ona sunduğu şartı kabul etmek zorunda kalır. Sıla ile zor bir dönemden geçen Murat, Cüneyt’le dertleşir. Sıla’nın ise Murat’tan vazgeçmeye niyeti yoktur.

Beni Affet’te Bu Hafta

Beni Affet dizisi 1 şubat çarşamba günü 1110. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Beni Affet dizisinin yen i bölümünde Firdevs Sevim’in karşısına çıkar ve ona bir teklifte bulunur. Firdevs’in Sevim’den istediği ise Bahar ve Onur aşkına engel olmasıdır. Zaten Bahar ve Onur arası bozuktur Sevim’in Bahar’ı Onur’dan soğutması karşılığında onlara verilen borç unutulacaktır. Bu borcu ise Şahin’e Firdevs’in kocası İsmet vermiştir.  Durumu Şahin’e anlatan Sevim Şahin’in kahrolmasına neden olur. Şahin parasızlığa lanet eder ve para bulmak için geçmişinde ki kişiler ile bağlantı kurar. Şahin’in geçmişi karanlıktır; Şahin’i geçmişinde ki kişilerde karanlıktır. Bu karanlık Kayacan ailesi için iyi olmayacaktır.

Sibel ise Yaman’ın Feride ile sevgili olduğuna inanmamıştır ve Yaman’a yapışık tavırlar sergiler. Yaman ise bu oyunun sonunda Feride’den kurtulacağını düşünse de Feride’ye daha da bağlanacaktır.

Diğer taraftan Melis sürekli kendisini kurtaran o yakışıklıyı yani Cüneyt’i düşünmektedir. Kozan ailesi ise sürekli Cüneyt’e yeni bir aşka adım atması için baskı yapmaktadır.

Bir Beni Affet izleyicisi olarak benim şahsi görüşüm Beni Affet kendi tekrarına düşüyor; zira daha önce de Cüneyt Hasret’i kurtarmış ve başına bela etmişti. Şimdi size özet yazıyorum ancak senaryonun nereye gideceğini Focus Film bize özet vermese de biliyorum. Melis Cüneyt’in başına bela olacak.

READ  Beni Affet 1311. Bölüm Özeti 1 Şubat Perşembe 2018 Neler Olacak ?

 

 

 

Beni Affet 1 Şubat Çarşamba Salı 1110. Bölümde Neler Olacak (9 Yorum)

  1. Bu dizide artik baharin kicik hareketlerinden neret ettim onurda oyle kicik ayni yapmacik zanki o hareketleri zorla yaptiriyorlar kemalten sonra bahar cok yapmacik tunc oldugunde senaris uzun sure eylule ask yastmadi bu yuzden kicik olunmuyordu son zamanlarfa asik ettiler ve diziden cikdi kimse kizmadi su bahari ya cikarsaydiniz yada asik etmeseydiniz cok simsriyor adamlarin basinifa yedi durmadi kocasisiz duramadi azki

  2. yeter artık uzatmayın diziyi onur annesinin yaptıgı kötülügü ögrense mahirde ceylanla annesinin yaptıgı kötülügü ögrense

  3. Bu diziyi izlemek isteniyoruz 22 kisi arkadasimla birlikte karar aldik bu dizinin yerine Hint dizilerini koysunlar.

  4. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.ayne öyle Beni afı eti çox sıkıcı olmuş ,oyclarda yorlmuş yüzlerde beli, zate Kemaı çıxtı diz tadıda kaçsın bence final yspsınızr ,şimde cünet ve Feride aşkın bitirdiler ,

    • Yaaa nede gunluk dizileri uzadib boyle mahvedyolar beni unutma ve deniz yildizinida o katar oyuncu deywikliyi senaryoyu sacma sapan bir hale getirdiler ve bitdiler beni affedide oyle yapyolar bu dizininde uzun sureceyini sanmiyorum..o iki buyuk awki yerle bir etdiler yazik oldu.

  5. By dizi cok uzuyor her bir sey tekrara donusuyo biktim artik bu kadar sevgi mahv olur olamaz yani Cuneyt Feride aski nerde ne cabuk unutdular hic manasi kalmadi lutfen bi son verelim