Beni Affet 1 mayıs Özeti Beni Affet 1173. Bölümde Neler Olacak?

9 yorum
415

Beni Affet dizisi 1 mayıs pazartesi günü 1173. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet’in yeni haftasında artık final haftası için senaryo hazırlanmaya da başlanacak ve final ile ilgili tüyolar ortaya çıkacak.

Beni Affet 1 mayıs Özeti

Cüneyt, Feride’yi yeniden kazanabilecek mi? Feride, Cüneyt’in yeniden bir araya gelme teklifi karşısında afallamıştır. Düğünle ilgili aksaklıkları gideren Yaman, Feride ve Cüneyt’in konuşmasına dâhil olur. Cüneyt, Feride’yi yeniden kazanmak için elinden geleni yapar. Kozanlar da Feride’den gelecek yanıtı heyecanla bekler. Sonunda bir karar veren Feride’nin attığı adımla herkesin hayatında yepyeni bir sayfa açılır. Ateş, Murtaza’nın adamına ulaşarak sonunda Bahar’ı sakladıkları yeri öğrenir. Ancak tam Bahar’ı kurtaracağı sırada başına gelenler tüm dengeleri değiştirir. Neriman ve Kader, Ceylan’ın bebeğine dna testi yaptırmak için Ceylan’a bir oyun oynar. Kader’in Neriman’la birlikte hareket ettiğini gören Yiğit, Kader’e hesap sorar ve ikili sert bir yüzleşme yaşar.

Beni Affet  dizisi 1 mayıs özeti bir kaç saat içinde sayfamızda olacak; ancak biz size yeni haftadan bir kaç tüyo verelim.

Feride zor bir karar aşamasındadır. Cüneyt’in düğüne gelmesi ile bu zor karar biraz daha içinden çıkılmaz bir hal alır. Yaman ise sevdiği kadın ile evlenmenin mutluluğunu çıkarmaya çalışırken Güneş’i de alan Cüneyt’in düğüne gelmesi ile tedirgin olur; ancak Feride onu rahatlatır.

Gülüm ve Ateş tam mutluluğu yakaladıklarını düşünürken Ateş’in başına gelenler ile yeni bir şok daha yaşar. Sevdiği kadın Gülüm’ü Ateş’ten almak için Ateş’in geçmişinde ki karanlıkları kullanmaktan çekinmeyen Murtaza hedefine ulaşır. Ailesinin Şahin ve Sevgi olduğunu öğrenen Ateş paramparça olmuştur.

 

Diğer taraftan Yiğit’in tek hedefi vardır; Kader’i gelinlikler içinde görmek. Yiğit bu hedefi için Kader’e evlenme teklif etmeye hazırlanır. Kader ise Mahir’i masum çıkaracak bazı gerçekleri öğrenir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1 mayıs Özeti Beni Affet 1173. Bölümde Neler Olacak? (9 Yorum)

  1. Feride Cuneyte donecek her yada gec .yamanin gercek yuzu ortaya cikacaq bu kadar iylik meleyi olmasi fazla oldu cunki bu kadar kendini iyi aparanlarin sonunda kotuluk krali veya kralicesi. Yatiyor):

  2. unutma beni harikaydı lütfen devamıni yeni sezonda getirin unutma beni yeniden bizlerle olsun unutma beni ekranlarda olsun çok güzel bir diziydi

  3. Feride biliyorum yasadiklarin cok zor ama sen ill kes cuneyti sevdin onu affet eyer yamanla evlenirsen biaz mutlu olursun ama o cuneyti hicks bir zaman unutamazsin bu diziyi bahar kemal feride cuneyt icin izliyodum ama onuda yasatmadiniz new beni affetmus arkads bir affedmediler

  4. Gunesi mutlu ederekmi cuneytle ferideyi barisdiracakmisiniz yazyklar olsun size tekrarni bile kacirmadan izledim yamanla feride icin simdi cuneytemi donecek diz cokmekle oluyormu gozunden yas bile akitamiyor ne yaparsaniz yapin yeterki yamani kotu yapmayin bu ikisi harcamayin cunki adam gibi adam ferideye zor zamanlarinda sahip cikdi

  5. feride ve yaman cookkk yakisiyor evlensinler bu arada cuneyt boyle yapmiyacaini bilmeliydi simdi ferideyi sevmeyemi basladi. yaman ve evlensin feride ve yaman sizi cok seviyorum cuneytde bu duyune karismasin.