Ben Söylerim 7 Şubat (6. Bölüm) Kim Geldi ? Kim Elendi ? Kim Kazandı ?

Ben Söylerim 7 Şubat 6.Bölümüyle Fox TV ekranlarında karşımıza gelecek.7 şubatta herkese sürpriz yaparak final yapma kararı alan ses yarışması En İyi Ben Söylerim’in reytinglerde yaşanan düşüşün ardından final yaptığı söyleniyor.Sunuculuğunu Çağla Şikel’in yaptığı yarışma programında Jüri olarak Serdar Ortaç ve Kibariye bulunuyor.Her hafta 2 yeni yarışmacının dahil olduğu ve iki kişinin de elendiği yarışmada bir kişi de 10 bin liranın sahibi oluyordu.

Ben Söylerim 7 Şubat 6.Bölümünde bu hafta yarışmaya yeni dahil olan yarışmacılar Turan Ustabaş ile Gökçe Bekaroğlu olacak.Bu yarışmacılar hakkında tüm bilgiler ile performansları buradan yayınlanmaya devam edecek.

Ben Söylerim 7 Şubat Turan Ustabaş Kimdir?

Ben Söylerim 7 Şubat programına dahil olan Turan Ustabaş 14 Ağustos 1988 yılında Artvin Arhavi’de doğdu.28 yaşında olan Turan Ustabaş  2013 yılında ile ilk solo albüm olan İgzali-na adlı albümünü çıkardı. Albümü Amerikan ve Texas müzikleri country, Bluz, Rock ve Jazz alt yapıları ve Karadeniz müziği ile buluşturdu.Albümüne ait klipleri de bulunan sanatçı tanınan bir kişilik.

Ben Söylerim 7 Şubat Gökçe Bekaroğlu Kimdir?

Gökçe Bekaroğlu Ben Söylerim yarışmasına İstanbul’dan katılıyor. 1993 yılında doğan Ben Söylerim yarışmacısı Gökçe 24 yaşında. Müzisyenlik yaparak hayatını kazanan Gökçe Bekaroğlu Ben Söylerim yarışmasına renk katmaya geldiğini sözlerine ekledi. En iyi kendisinin söyleyeceğini düşünüyor.

Eleme turlarında yaşanan olaylar ile düelloda kozlarına paylaşacak olan finalisler ve elenen yarışmacılar hepsi bu akşam belli olacak.Gelişmeler ile ilgili tüm ayrıntılar ilerleyen dakikalarda sitemizde  yayınlanmaya devam edecek.İlk finalist Mustafa oluyor.Seyircinin %69 oyunu alan Mustafa ile jürinin seçtiği Melsum finalist oldular.

Düello turuyla yarışmaya devam edildi.Düelloda Tarkan’ın seslendirdiği Gitme şarkısı seslendirildi.İşte final şarkısı…

Gİtme Şarkı Sözleri
Ne Vakit Gelsen Aklıma, Bir Yıldız Düşer içime
Seni Görürüm O Anda, Yağar Yağmur Avucuma
Gidersen Doğmaz Güneşim, Sarar Gözlerimi Acı Bir Telaş
Gitme Desem Canım, Kalır mısın Benimle
Gitme Desem Canım, Sever misin Benimle
Gitme, Gitme, Gitme Ah Gitme
Gitme, Gitme, Gitme Ah Gitme
Geceler Sabahsız, Ömrüm Baharsız
Sensiz Kalırsam, Ölürüm Yalansız
Gitme, Gitme, Gitme Ah Gitme
Gitme, Gitme, Gitme Ah Gitme
Kıvrım Kıvrım Saçların, ıslanır Ben Dokununca
Ne Vakit Gelsen Aklıma, Durdururum Zamanı
Gidersen Doğmaz Güneşim, Sarar Gözlerimi Acı Bir Telaş
Gitme Desem Canım, Kalır mısın Benimle
Gitme Desem Canım, Sever misin Beni Yine..

Bu güzel şarkıyı seslendiren Melsum ve Mustafa arasından bu akşamın en iyi söyleyeni ve 10 bin liranın sahibi Kibariye ve Serdar Ortaç’ın ortak görüşü ile Melsum oldu.

Ben Söylerim 7 Şubat (6. Bölüm) Kim Geldi ? Kim Elendi ? Kim Kazandı ? (1 Yorum)