Ben Söylerim 24 Ocak(4.Bölüm) Kim Geldi?Kim Elendi?Kim Kazandı?

Ben Söylerim 24 Ocakta 4. bölümü ile yine karşımıza gelecek. Fox TV ekranlarında salı akşamı 20:00 da seyircisiyle buluşan Ben Söylerim yine herkesi ekranlara kilitleyeceğe benziyor.Serdar Ortaç ve Kibariye’nin jüri üyesi olarak katıldığı yarışmada yarışmacılar 30 saniyelik performanslarıyla jürinin ve seyircinin karşısına çıkacak.Her hafta 2 yeni yarışmacının katıldığı ve iki yarışmacının da elendiği yarışmada birbirinden güzel sesler performanslarıyla göz dolduruyor.

Ben Söylerim 24 Ocakta 4. bölümünde yarışmaya yeni dahil olan yarışmacılar Esra ve Serhat oldu.Esra ve Serhat bu hafta performanslarıyla kendilerini gösterecekler.

Serhat

Esra

Yarışmayla ilgili detayları elimize bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.Elemelerin 7.turuna geldiğimizde Kibariye’nin ilk 6 turunda koruma altına alarak 7.tura gelen ve bu turda seyircinin oylarıyla birinci gelen Serhat ilk finalist olarak turu tamamlıyor.

İkinci finalist ise Jüri üyesi Serdar Ortaç’ın seçeceği isim olacak.Ancak İlter bu eleme turunda Burcu’nun Karadeniz Türküsü söylemesine tepki gösterdi.Bu konuda haksızlık yapıldığını söyledi.Serdar Ortaç ise kendisinin 30 saniyede gösterilen performansa göre eleme yapacağını söyleyerek Burcu’yu eledi.2. finalist ise İlter oluyor.Finalistler yapılan düelloda kozlarını paylaştılar.Yapılan düelloda Kibariye İlter’i kazanan olarak belirledi.Serdar Ortaç ise seyircinin oylamasına kararı bıraktı.Seyirci ise kararını Serhat’ten yana kullandı.Oyların %51’i Serhat dedi ve Serhat 10 000 TL’nin sahibi oldu.

Yarışmacılara verilen ikinci hakta finalistlerin dışındaki diğer yarışmacılar arasında seyirci verdiği oylarla Melsum’u koruma altına alırken Kibariye’de Mustafa ile Burcu’yu koruma altına alıyor.

Serdar Ortaç ise yarışmaya bu hafta katılan Esra’yı ilk olarak eliyor.İkinci olarak ise İlayda eleniyor.

 

 

Ben Söylerim 24 Ocak(4.Bölüm) Kim Geldi?Kim Elendi?Kim Kazandı? (2 Yorum)