Ben Bilmem Eşim Bilir’e Bu Hafta Neden İki Yeni Yarışmacı Geldi

Ben Bilmem Eşim Bilir’e Bu Hafta Neden İki Yeni Yarışmacı Geldi

ben-bilmem-esim-bilir-keziban

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı  Ben Bilmem Eşim Bilir de bu hafta iki sürpriz ile başladı. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 5 eylül pazartesi günü iki çift birden Ben Bilmem Eşim Bilir’e katıldı.

Ben Bilmem Eşim Bilir’e neden bu hafta iki çift geldi?

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması iki hafta içinde final yaparak ekranlara veda edecek; bu nedenle artık finalde 5 yarışmacı ile çıkılacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’den 9 eylül cuma günü yine 1 yarışmacı çift elenecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de sürekli sürprizler var. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 5 eylül pazartesi günü iki oyun birden oynanacak ve iki oyunda en iyi skor yakalayan çift hem Ben Bilmem Eşim Bilir’de evin kral ve kraliçesi olacak hemde haftanın ilk final biletini alacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 7 çift olmasının sebebi ise yarışmanın biraz daha uzun sürmesini istemesi. Kanal D iç yapımlar Ben Bilmem Eşim Bilir’in biraz daha uzun sürmesini istemesi.

Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalininde böylelikle süresi artmış olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Gelen Duygu Armağan Uzun Kimdir Fotoğrafları Geçmişi Hayatı için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Ben Bilmem Eşim Bilir ikinci yeni gelen Merve Caner Ohrili Kimdir Fotoğrafları Özgeçmişleri için [pembebuton]tıklayınız [/pembebuton]