Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Gelen Tuğba Hakan BALOĞLU Kimdir Fotoğrafları

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında 1 Ağustos günü eve gelen yeni çift  TUĞBA  HAKAN BALOĞLU kimdir?

tuğba hakan baloğluben bilmemeşim bilir (1)

Ben Bilmem Eşim Bilir evinin yeni gelen çifti 1 ağustos pazartesi günü belli oldu. Evden giden Barış Celil CEPHE çifti yerine eve bugün Tuğba ve Hakan BALOĞLU çifti geldi.

Tuğba ve Hakan 6 yıldır mutlu bir evliliğe sahipler ve 2 çocukları var. Tuğba hanım evin işleri ile uğraşırken Hakan Beyde yoğun bir tempo ile çalışıyor. Hakan Bey doktorlara yeni çıkan ilaçları tanıtırken aynı zamanda da eczanelere ilaç satmaya çalışıyor. Hakan tıbbi mümessillik ve pazarlama yapıyor; ancak eşi Tuğba hanım ev hanımı.

Tuğba ve Hakan çocuklarını bisiklet alamadılar bu nedenle de Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına bu ekonomik sıkıntılardan kurtulmak için geldilerBen Bilmem Eşim Bilir Yeni hakan
Tuğba hanım 32 yaşındayken Hakan bey ise 34 yaşındadır. Hakan Bey ve Tuğba hanım hayatlarına İstanbul’da devam ediyorlar. Eve geldiklerinde pozitif bir enerji dağıtan Tuğba ve Hakan bakalım evde ki dengeleri nasıl değiştirecek.

Tuğba hanım ve Hakan Bey eve en az 3 araba almak için geldiler. Hakan Beyde Tuğba hanımda çok hırslılar.

Eve gelen çiftimiz ile1 ağustos 5 ağustos arası evde yarışmalara katılacak çiftler aşağıda ki gibidir.Ben Bilmem Eşim Bilir Tuğba

1. Özgür ve Güljahon 

2.Hatice Ahmet Yazıcı

3.Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU

4. Buğra Tuğba GACEMER

5. Esra Sabit Şimşek

Hakan Tuğba BALOĞLU

Ben Bilmem Eşim Bilir Yeni Gelen Tuğba Hakan BALOĞLU Kimdir Fotoğrafları (1 Yorum)

  1. Tuğba ve hakan sizi çok seviyorum inşallah araba kazanırsınız ben bilmem eşim bilira yena gelin