Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Tuttu mu Devam Edecek mi

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Tuttu mu?

122
11 temmuz pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelen sunuculuğunu Şule Zeybek ve Ufuk Özkan’ın yaptığı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi ilk bölüm reytinglerinde çok büyük bir şok yaşadı.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 11 temmuz 2016 Reyting sonuçlarına göre 0.9 reyting alarak kendisine 37. sırada yer bulabildi.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmacıları ile ilgili merak ettiklriniz mi var? Detaylar için[pembebuton] Tıklayınız[/pembebuton]

Peki Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Bu Reytingler İle Devam Edebilir mi?

Sezonun her ne kadar yaz sezonu olsa da hafta içi yayınlanma saati her ne kadar erken olsa da Ben Bilmem Eşim Bilir Evi programının bu reytingler ile devam etme ihtimali yok. Kanal D daha önce hiç bir yapımını 0.9 reytinglerle devam ettirmedi; bu nedenle de Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’ni de devam ettireceğini düşünmüyorum.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi programının 13 hafta boyunca devam edeceği ve toplamda 13 araba hediye edeceği açıkanmıştı; eğer Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 13 hafta  devam etmek istiyorsa hafta içi reytinglerini en az 1.5 cuma akşamı reytinglerini ise en az 2.5 yapması gerekir. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi reytinglerinde önemli değişiklikler olursa yazımızı düzenleriz; ancak biz Ben Bilmem Eşim Bilir Evi  programının 3. veya 4. haftasında final yaparak ekranlara veda edeceğini düşünüyoruz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Neden Erken Final Yapabilir?

Bir kere Ben Bilmem Eşim Bilir Evi programın reytinglerinin büyük kısmı İlker Ayrık’ın sunumundan kaynaklanıyordu. Son zamanlarda İlker Ayrık kendini tekrar edince Ben Bilmem Eşim Bilir reytingleri de düşmüş ve finale gitmişti. Ayrıca tutmadığı için final yapan bir programı revize edip yeniden sürmek zaten o isimden ve konsepten sıkılmış insanları daha da iğrendirmek olur. Nitekim bu reytingler de bu çıkarımı doğruluyor.

READ  Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Neden Final Yaptı Neden Bitti