Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Voleybol Manşet Oyununu Tuğba Buğra GACEMER Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Voleybol Manşet Atma Oyununu Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos VoleybolBen Bilmem Eşim Bilir Evi  yeni bölümü ile 9 Ağustos salı günü 16:00 da Kanal D izleyicisi karşısında izleyici ile buluşacak. Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’dne 9 ağustos salı günü oynanacak voleybol manşet atma ve topu kutuya girdirme oyununu kazanacak takım hakkında tüyo geldi.

Bilindiği üzere yarışmacıların her gün yapılan oyunları can siperane oynadıklarını ve bileti kapmak istediklerini biliyoruz bu nedenle de 9 Ağustos salı günü Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde oynanacak oyunda çok önemliydi. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos Voleybol özge akın yakak

Zira 8 Ağustos pazartesi günü oynanan oyunu Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti almış hem final biletini alırken hemde evin kral ve kraliçesi olmuşlardı. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 9 ağustos salı günü yapılan voleybol oyununu ise Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yeni yarışmacıları Tuğba Buğra GACEMER çifti kazandı.

Tuğba Buğra GACEMER çifti Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 8 ağustos pazartesi günü oynanan oyunu son anda kaybetmişlerdi ve bu hafta katıldıkları ikinci oyunda final biletini aldılar.

tuğba buğra gecemer 9 ağustos

Hakan BALOĞLU ile Sedat KAZANCIOĞLU arasında da bir kavga olayı yaşanacak; ancak bu ekranlara yansıyacak mı bilinmiyorBen Bilmem Eşim Bilir Evi 9 Ağustos kavga