Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 ağustos Pazartesi Koca Taşıma Oyununu Kim Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 ağustos Sonucu

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 ağustosBen Bilmem Eşim Bilir yarışmasında yeni hafta yeni bir yarışma ile başlayacak. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 Ağustos 12 Ağustos yarışmaları belli oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 8 ağustos pazartesi günü eşler bir birlerini kucakta taşıma oyunu oynayacaklar; ancak bu sefer kucakta olan kadınlar değil erkekler olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 8 ağustos pazartesi günü evin kral ve kraliçesi evin en güçlü kadını olacak; zira hangi kadın kocasını kucağında en uzun süre tutarsa o kadın evin kraliçesi olacak.

Bu şartlar altında evde en şanslı yarışmacılar Buğra Tuğba Gacemer çifti olacak. Zira en az kilo taşıyacak olan eş Tuğba hanım olacak. Evin güçlü kadınları arasında gösterilen Hatice Hanım köylerde çalışmış; çok güçlü ancak onun sıkıntısı ise Ahmet Beyin diğer yarışmacılardan daha kilolu olması olacak. Tabi Esra Sabit çifti de şansız; çünkü Sabit Bey’de evin en kilolu yarışmacılarındanBen Bilmem Eşim Bilir Evi 8 ağustos pazartesi

Ben Bilmem Eşim Bilir 8 ağustos Evin Kral Kraliçesi Hangi Çift?

8 ağustos pazartesi günü Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde oynanan oyunu 4 DK gibi  büyük bir farkla Ahmet ve Hatice çifti kazandı.

8 ağustos pazartesi günü Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde kasları konuşacak; o nazik bayan kolları ağır koca yükü taşıyacak; ancak şuanda ne yazık ki Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 Ağustosta oynana oyunu Ahmet ve Hatice YAZICI çifti kazandı. Pazartesine kadar Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nden 8 ağustosta yapılacak oyunun sonucu ile ilgili bilgi geldi.

[pembetext]Ahmet Bey Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde kral olurken Hatice hanım ise kraliçe oldu[/pembetext]

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 ağustos Fragmanı