Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 27 Eylül Salı Final Biletini Kim Aldı? 57. Bölüm

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 27 Eylül Kim Kazandı?


2223
Ben Bilmem Eşim Bilir’de 27 eylül salı günü haftanın ilk final bileti sahini bulacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 27 eylül  günü yayınlancak 57. bölüm ile ilgili detaylar belli oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 26 eylül pazartesi ekranlara gelen ilk bölümde Merve ve Caner oyunları kazanarak evin kral ve kraliçesi olmuştu. Yarışmacıları odalarına yerleştiren Merve ve Caner oyunlarda ki başarısını da devam ettirmeyi başarıyor. Zira Merve ve Caner 25 eylül pazar akşamı da arabayı kazanan çift olmuştu.

Ben Bilmem EşimBilir Evinde 27 eylül günü içi su dolu balon ile voleyboloynanmaya çalışacak. Balon kimde patlarsa oyunu o kaybedecek.

Nazan ve Uğur’un da yer alacağı oyunlarda özellikle Nazan ve Uğur ile Esra Kayhan çifti arasında oldukça sert ve çekişmeli bir oyun oynanacak ve sonunda tartışma çıkacak122

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 27 Eylül Final Biletini Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 57. bölümde haftanın ilk final biletini kazanan çift yine Merve ve Caner OHRİLİ oldu. Merve ve Caner 27 eylül salı günü oynanan iki oyunu da kazanınca direk final biletinin sahibi oldular. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 27 Eylül sonucu Merve ve Caner kazandı.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 27 Eylül 57. Bölüm Fragmanı