Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 25 Temmuz 29 Temmuz Finale Gidenler 3. Hafta

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 25 Temmuz 29 Temmuz Finale Kimler Gidiyor?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasında 3. haftanın da sonuna geldik. Sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 25 29 temmuz haftası yani 3. hafta oldukça büyük mücadelelere ve kavgalara sebep oldu. Aygen ve Sedat oyunu kaybetti ve Sedat çıldırdı. Aslında Sedat’ın çıldırmasının sebebi ise bilerek mi yaptı bilmiyoruz ama Sabit’in amanın kelle şarkısına sarışınlar gelsin kolumun altına demesi oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 3. hafta da günün kazananlarını sizlere açıklıyoruz. 25 temmuz pazartesinin kazananı evin yeni gelen çifti Özgür ve Gül oldu. 26 temmuz salı ve 27 temmuz çarşamba oyunlarını ise Esra Sabit Şimşek çifti kazandı. Şuanda Esra ve Sabit Şimşek çiftinin elinde bir tane fazla final bileti var bu bileti kime verecek acaba

Esra Sabit Şimşek çifti elinde ki fazla bileti Ahmet Hatice Yazıcı çiftine verdi. Böylelikle Ahmet Hatice Yazıcı çifti de finale gidiyor.

 

Buğra Tuğba GACEMER de 29 temmuz perşembe günü yapılan kilo alma oyununu kazandı ve final biletini kapan son isim oldu

Buğra Tuğba GACEMER 28 temmuz kazandı sonucu

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 3. hafta finale kalanlar?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde Aygen Sedat Kazancıoğlu çifti ise evden kendilerinin ayrılacağından emin olduklarını hatta kesin olarak ayrılmak istediklerini duyurdu. Bakalım gerçekten Aygen ve Sedat evden ayrılacak mı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinin en yaşlısı Hatice Ahmet Yazıcı çifti ise Aygen ve Sedat çiftini sakinleştirmek için çok çaba sarf etti; ancak Sedat Kazancıoğlu ayrılmak istediğini ve yarışmacıların kendisini elemesini istediğini bildirdi. Bakalım 28 temmuz perşembe Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde kim kazancak? ve Esra ve Sabit finale kimi götürecek? İzleyip göreceğiz.