Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Eylül Arabayı Kim Aldı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finalinde Arabayı Kim Kazandı?

[saritext]Kayhan Esra ÖZTEKİN ikinci arabasını aldı. İşte detaylar[/saritext]

Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Eylül haftanın finaliKanal D ekranlarının sevilen yarışma programında son 4 araba. Toplam 13 bölüm yayınlanacak olan Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde bu hafta 9. araba verilecek. 5 Eylül 9 Eylül arası yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde final bileti alan 5 çift 9 eylül gecesi Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde araba kazanmak için yarışacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde bu hafta 7 yarışmacı var; bu nedenle de 9 eylül gecesi Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde 5 çift yarışacak. Ben Bilmem Eşim Bilir de 9 eylül cuma günü yayınlancak bölümde normalde final bileti verilmeyecekti; ancak bu hafta değişen prosedür ile cuma günü de oyun sonunda kazanana final bileti verilecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Daha önceki Haftalarda Kimler Araba Aldı?Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Eylül araba

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında 1. hafta Hatice Ahmet YAZICI(15 Temmuz Cuma) 2. hafta Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU( 22 Temmuz Cuma ) 3. hafta Güljahon ve Özgür( 8 Temmuz Cuma) 4. hafta Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU(5 Ağustos Cuma) 5. hafta ve 6. hafta araba kazanan çift Buğra Tuğba GACEMER çifti oldu. 7. hafta araba kazanan çift Sabit Şimşek 8. hafta araba kazanan  çift Hakan Tuğba BALOĞLU oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 9. hafta arabayı kim alacak? İşte Ben Bilmem Eşim Bilir 45. bölümde arabayı kazanan çift.

Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Eylül Arabayı Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 9 Eylül cuma akşamı araba kazanan çift Kayhan ve Esra Öztekin çifti arabayı kazandı. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 9 Eylül günü araba alan çift iki kere başkasından bilet alarak gelen Kayhan ve Esra Öztekin oldu. Kayhan ve Esra daha önce Hakan ve Tuğba’dan bilet almış ve araba kazanmıştı. Bu hafta ise Özge Akın YAKAK’tan final bileti aldı ve araba kazandı. Bu araba Kayhan ve Esra Öztekin’in ikinci arabası oldu

 

ben-bilmem-esim-bilir-9-eylul-araba-2

 

 

 

Ben Bilmem Eşim Bilir 9 Eylül Arabayı Kim Aldı? (5 Yorum)