Ben Bilmem Eşim Bilir 7 Ekim’de Eve Kim Veda Etti? İşte detaylar

ben-bilmem-esim-bilir-7-ekim-esra-ve-kayhan-gitti-resimleriKanal D ekranlarının en beğenilen günlük yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir  de son  haftalar yaşanırken Ben Bilmem Eşim Bilir de 7 ekim cuma günü eleme heyecanı da yaşanacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir’in 65. bölümünde hem final bileti heyecanı yaşanırken final bileti alamayan 3 çift arasında eleme heyecanı da yaşanacak.ben-bilmem-esim-bilir-7-ekim-elenen-yarismaci-resimleri

Ben Bilmem Eşim Bilir’in 61. bölümünde 4 ekim salı günü final biletini alan Burak ve Sevtap oldukça rahatlar. Yine Ben Bilmem Eşim Bilir’in 5 ekim çarşamba günü yayınlanan bölümünde final bileti alan Kayhan ve Esra’da bu haftayı rahat geçirecek çiftler arasında. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 6 ekim de oynanan haftanın 3. final biletini ise yine Nazan ve Uğur çifti kazandı. Nazen ve Uğur final biletini evde samimi oldukları Hazel ve Ahmed çiftine hediye etti. 7 ekimde oynanacak Ben Bilmem Eşim Bilir oyunlarınıda Uğur ve Nazan kazandı. Uğur ve Nazan final biletini  Tuğba ve Ahmet’e verdi.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 7 Ekim cuma günü eleme potasında Esra ve Kayhan ile Duygu ve Armağan kaldı. Oylama sonucunda eve veda eden ise Esra ve Kayhan oldu.

ben-bilmem-esim-bilir-6-ekim-final-bileti-resimleri

Ben Bilmem Eşim Bilir de final bileti alamayan 2 çift diğer çiftlerin oyu ile eve veda edecekler. Ben Bilmem Eşim Bilir’de geldiğinde çok fazla havalı olan ve kazanmak için geldim diyen ve Bulgaristan’da bar işleten Hazel ve Ahmed Ahmed çifti hediye bilet ile oyun kazanamasa da final bileti aldı. Final bileti olmayan Esra ve Kayhan ise elenmenin en büyük adayı. Diğer elenme ihtimali olan çift ise Duygu ve Armağan ile ve Tuğba Ahmet oldu.

ben-bilmem-esim-bilir-7-ekim-resimleri

Ben Bilmem Eşim Bilir’in 7 ekim cuma günü yayınlanacak bölümünde Ben Bilmem Eşim Bilir evinden kimin ayrıldığı belli oldu. Esra ve Kayhan ÖZTEKİN oylama sonunca eve veda etti.

READ  Ben Bilmem Eşim Bilir 7 Ekim Nazan ve Uğur Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir 7 Ekim Fragmanı

Ben Bilmem Eşim Bilir 7 Ekim’de Eve Kim Veda Etti? İşte detaylar (1 Yorum)