Ben Bilmem Eşim Bilir 6 Kasım Pazar Arabayı Kim Kazandı? İşte Detaylar

Kanal D ekranlarının efsanevi yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir 16. arabasını sahibi ile buluşturmak için 6 kasım pazar 16:30 da Kanal d ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak.ben-bilmem-esim-bilir-6-kasim-fotograflari

Ben Bilmem Eşim Bilir evine yeni giren 6 adayı da sizler için detaylı olarak tanıttık. Detaylar için[kirmizibuton] tıklayınız[/kirmizibuton]

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 31 ekim pazartesi günü yarışmacılar bir birleri ile tanıştılar ve kral kraliçelik için mücadele ettiler. Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu haftasında kral ve kraliçe büyük mücadeleler sonucunda Seda ve Yiğit oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de Seda Hanım ve Yiğit Bey ne yazık ki kral odasını paylaşamadılar; zira Seda hanım kral odasında tek başına kalırken; Yiğit Bey ise otelde kaldı.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 1 ekim pazartesi günü haftanın ilk final mücadelesi yapıldı ve  haftanın ilk final bileti ise Selna ve Borga çiftinin oldu.ben-bilmem-esim-bilir-6-kasim-resimleri Ben Bilmem Eşim Bilir’de 2 kasım çarşamba günü haftanın ikinci final bileti mücadelesi yapıldı ve  haftanın ikinci final bileti ise Ebru ve Ceyhun çiftinin oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de devam eden günlerde çiftler final bileti için mücadele edecekler ve 4 çift final biletini alırken 6 kasım pazar günü finalde oynama şansı elde edecekler.

Ben Bilmem Eşim Bilir 6 Kasım Sonucu?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 6 kasım pazar günü arabayı hangi çiftin kazandığı sonunda belli oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 6 kasım pazar günü arabann sahibi evin en uzun boylu çifti Seda ve Yiğit’in oldu; ancak ne yazık ki şuanda Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni evinden yeterli tüyo alamıyoruz ve 3 kasım ile 4 kasım sonucunu bilemiyoruz.

ben-bilmem-esim-bilir-6-kasim-araba

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Güldüy Güldüy Show Çocuk Berat Kimdir ? Berat Efe Parlar