Ben Bilmem Eşim Bilir 30 Eylül Nazan Uğur mu Elendi Sevtap Burak mı Elendi İşte Detaylar

Ben Bilmem Eşim Bilir 30 Eylül Nazan Uğur Elendi

ben-bilmem-esim-bilir-30-eylul-nazan-ugur-elendi-resimleriKanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de 30 eylül cuma günü 60. bölümünde eleme eleme günü ile ekranlara gelecek. Ben Bilmem Eşim Bilir’in 11. eleme gününde eleme potasında olan 3 yarışmacı var; ancak bunlardan birisi var ki kimse onları elemek istemiyor. İşte detaylar.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 30 eylül günü alınacak final bileti öncesinde 3 çift final bileti kazanıp rahat rahat eleme heyecanı yaşarken 3 çiftte bavul toplamaya başladı.ben-bilmem-esim-bilir-30-eylul-sevtap-burak-elendi

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 27 eylül salı günü final biletini Merve Caner OHRİLİ kazanmıştı. 28 eylül çarşamba günü Caner OHRİLİ’nin sakatlandığı  ün final bileti Kayhan Esra ÖZTEKİN’in olmuştu. 29 eylül perşembe günü ise final bileti Duygu Armağan Uzun çiftinin olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir de 30 eylül cuma günü final biletini kim kazanacak? İşte detaylar.

Şuana kadar 3 çift eleme potasında ve eşyalarını topladılar. Bunlar yeni gelen ve evden gitmesi istenen  Nazan Uğur TEFERRAÇ, Sevtap Burak Aksu ve Hacı Filiz Kelekçi çiftleri. Bu üç çift eleme potasında; ancak Hacı ve Filiz Kelekçi’nin elenme gibi bir korkuları yoktu; zira onları kimse elemek istemezdi ancak işler beklendiği gibi gitmedi.. Evde etkisiz eleman gönderildi. Ne oyun kazanabiliyorlar ne de bir etki gösterebiliyorlardı ancak yine de elenmekten kurtulamadılar.

Bu nedenle eğer 30 eylül cuma günü oyun kazanamaz ise evden giden  çift kesin olarak evdekilerin oyları ile  Nazan ve Uğur çifti olacak. Zira Ben Bilmem Eşim Bilir evinde Nazan ve Uğur hiç sevilmediler.ben-bilmem-esim-bilir-30-eylul-haci-ve-filiz-elendi

Ben Bilmem Eşim Bilir 30 Eylül Kim Gitti?

Ancak Ben Bilmem Eşim Bilir’de Hacı ve Filiz araba kazanamayacaklarını anlayıp; Hacı Bey’in rahatsızlığını öne sürerek elenmek istediler ve elenen çift Hacı ve Filiz oldu. Daha sonra ise yarışmaya devam edemeyeceği doktorlar tarafından açıklanan Merve Caner’de evden ayrılmak istedi. Böylelikle Ben Bilmem Eşim Bilir’den 2 çift elenmiş oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir’e 3 ekim pazartesi günü iki çift birden gelecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir 60. bölüm Fragmanı 30 Eylül