Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos Kim Elendi? Hangi Çift Gitti 35. Bölüm

Ben Bilmem Eşim Bilir 35. Bölümde Hangi Çift Gitti


Kanal D ekranlarında 35. bölümü ile ekranlara gelen sevilen  yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de bu gün eleme heyecanı yaşanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’in 19 ağustos cuma günü yayınlanan son eleme bölümünde evin baş belaları olarak  gösterilen Aygen Sedat KAZANCIOĞLU çifti elendi.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde zorunlu bir ayrılık daha yaşandı.  Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin ilginç tipleri Esra Sabit ŞİMŞEK çifti Almanya’ya dönmek zorunda kaldıkları için Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nden gönüllü olarak ayrılmak istediler. 7 hafta boyunca Ben Bilmem Eşim Bilir evinde yarışan Esra SAit Şimşek çifti araba alamadan elendi.Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde Esra Sabit Şimşek çifti ayrılmak istemeseydi evden ev çokluğu ile Gizem Salih Günnar çifti ayrılacaktı.

Ben Bilmem Eşim Bilir Esra Sabit Şimşek elendi

Esra Sabit Şimşek Çifti’ne 26 ağustos akşamı oynayacakları araba oyununda başarılar diliyoruz.

 

Ben Bilmem Eşim Bilir’de  Aygen Sedat KAZANCIOĞLU’nun elenmesinden sonra evin diğer kavgacı ve saldırgan çifti olarak gösterilen Hakan ve Tuğba BALOĞLU çifti eleme potasına kalacak mı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın finali 26 Ağustos’ta araba kazanan çifti öğrenmek için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 22 ağustos Pazartesi,  22 ağustos Pazartesi,  23 ağustos Salı,  24 ağustos Çarşamba ve  25 ağustos Perşembe günü oynanacak oyunlarda birinci olanlar final bileti alırken final bileti alamayan iki çift ise eleme potasında olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 26 Ağustos Cuma Günü Kimler Oyun Kazanamadı ve Eleme Potasına Kaldı?

Ben Bilmem Eşim Bilir 25 Ağustos Perşembe Final bileti Esra Sabit ŞİMŞEK Kazandı ve bileti Hakan Tuğba BALOĞLU’na verdi

Böylelikle Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin 22 26 ağustos eleme adayları Gizem Salih Günnar çifti ile Özge Akın Yakak çifti oldu.

Gizem Salih Günnar çifti ise gitmek istediklerini açıklayacaklar

Şuanda oyun kazanamayan ve eleme potasında olan çiftler Gizem Salih Günnar çifti ile Özge Akın Yakak oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos Evden Kim Gitti?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi içerisinde  26 Ağustos cuma günü elenen çift ile ilgili tüyo geldiğinde sayfamıza eklenecektir. Takipte kalın.

Ben Bilmem Eşim Bilirde Bu Güne Kadr Elenen Çifter Kimler

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 12 ağustos cuma günü 5. haftada elenen çift kendi istekleri ile Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti olurken 5 Ağustos cuma günü elenen çift Gül ve Özgür olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 29 temmuz günü elenen çift Barış Celil Cephe çifti Olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 22 temmuz’da elenen çift Sezer Zeynep Aydoğan  çifti olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının 15 temmuz’da yayınlanan bölümünde ise Kayhan Esra ÖZTEKİN çifti elenen ve eve veda eden çift olmuştu. Peki Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 19 Ağustos Cuma günü Aygen Sedat KAZANCIOĞLU çifti elendi. Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos cuma günü yayınlanacak yeni bölümünde hangi çift eve veda edecek. Detaylar sayfamızda