Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos Haftanın Finali Arabayı Kazanan Çift Belli Oldu

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Araba Kazanan Tüm Yarışmacılar

gKanal D ekranlarında Son haftalarına yaklaşan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında bir haftanın finali ile daha izleyicisi karşısında olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Haftanın finali 26 Ağustos cuma günü ekranlarda olacak. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında 26 ağustos günü yayınlanan eleme gününde elenen çift Gizem ve Salih Günnar çifti olarak açıklanmış; ancak sonradan Esra Sabit Şimşek çifti Almanya’ya dönmek zorunda kaldığı için Ben Bilmem Eşim Bilir Evin’den ayrılmak zorunda kaldılar.

Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın finalinde 26 ağustos cuma akşamı son kez yarışacak olan Esra Sabir Şimşek çifti şuanda kadar araba alamamıştı. Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finali 26 ağustos akşamı yayınlanacak. 26 Ağustos cuma Esra Sabit Şimşek çiftinin evlilik yıl dönümleri. Ben Bilmem Eşim Bilir evi sunucusu Şule Zeybek’te 26 ağustos akşamı Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın finalinde Esra Sabit Şimşek çiftini destekleyeceğini Esra Sabit bu yarışmadan eli boş dönmemeli olarak açıkladı.

Esra Sabit Şimşek çifti son yarışmalarında arabayı kazandı ve Sabit saçını kestirdi söz verdiği gibi

1

Bu duruma bakıldığında hem finale giden yarışmacıların desteği ile hemde yapımın desteği ile Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos akşamı 7. haftada arabayı alan çift olmaya Esra Sabit Şimşek çifti çok yakın

Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finali ile  26 ağustos cuma günü 20:00 da Kanal D ekranlar
da olacak. Sizlere daha önce ki haftalarda hangi yarışmacılar kaç araba kazandı bunu hatırlatalım sizlere

Ben Bilmem Eşim Bilir’den Araba Alan Çiftler

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında 1. hafta Hatice Ahmet YAZICI(15 Temmuz Cuma)2. hafta Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU( 22 Temmuz Cuma ) 3. hafta Güljahon ve Özgür( 8 Temmuz Cuma) 4. hafta Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU(5 Ağustos Cuma) 5. hafta ve 6. hafta araba kazanan çift Buğra Tuğba GACEMER çifti oldu. 26 ağustosta 7. haftada muhtemelen Esra Sabit Şimşek alacak