Ben Bilmem Eşim Bilir 25 Ağustos Biber Yeme Oyununu Esra Sabit Şimşek Kazandı 34. Bölüm

Ben Bilmem Eşim Bilir 25 Ağustos Sonucu

11122Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması haftanın son bileti için 25 ağustos perşembe günü izleyici karşısına çıkacak. 22 Ağustos ve 26 ağustos tarihleri arasında Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde oynan oyunlar sonucunda haftanın finaline gidecek yarışmacılar belli oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 25 Ağustos perşembe günü oynanacak acı biber yeme oyununda en çok biberi yiyen çift Ben Bilmem Eşim Bilir 25 ağustos perşembe final biletini alacak ve ev işlerinden muaf kalmakla birlikte bir de elenmeden kurtularak haftaya yarışmayı garantileyecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir 25 Ağustos Biber Yeme Oyununu Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir 25 ağustos 34. bölüm sonucu ile ilgili Ben Bilmem Eşim Bilir evinden bilgi sızdı. Kazanan çift Esra Sabit Şimşek oldu

Ben Bilmem Eşim Bilir 25 Ağustos Perşembe Final bileti Esra Sabit ŞİMŞEK Kazandı ve bileti Hakan Tuğba BALOĞLU’na verdi

Böylelikle Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin 22 26 ağustos eleme adayları Gizem Salih Günnar çifti ile Özge Akın Yakak çifti oldu.

 

Kimler Bu Hafta 26 Ağustos Cuma Akşamı Oynanacak Haftanın Finaline Gidiyor?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 22 Ağustos 23 Ağustos 24 Ağustos ve 25 Ağustos günleri hangi çiftler final biletini aldı? Merak etttiğini bu soruyu öğrenmek için 22 – 26 Ağustos haftanın finaline giden çiftler konumuza [kirmizibuton]tıklayınız[/kirmizibuton]

Ben Bilmem Eşim Bilir 25 ağustos perşembe günü 16:10 Kanal D ekranlarında 

Ben Bilmem Eşim Bilir 25 Ağustos Fragmanı