Ben Bilmem Eşim Bilir 24 Ağustos Göbek Atma Sallama Oyununu Kim Kazandı? 33. Bölüm

Ben Bilmem Eşim Bilir 24 Ağustos Sonucu

1Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışması 24 Ağustos çarşamba günü 33. yeni bölümü ile izleyicisinin ekranları karşısına çıkacak. Ben Bilmem Eşim Bilir evinin 33. bölümünün çok önemli de bir konuğu olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir programının 24 ağustos çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümünde ünlü türkücü Mahmut Tuncer Konuk olacak. Mahmut Tuncer’in konuk olacağı bölümde Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında horon ekibi ile en çok göbek atan çift 24 ağustos çarşamba gününün final biletini de cebine koyacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir 24 Ağustos sonucu

[saritext]Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 24 Ağustos Göbek Atma oyununu Tuba Buğra Gacemer çifti kazandı. Ben Bilmem Eşim Bilir 33. bölüm final biletini kazanan Tuğba Buğra Gacemer çifti 3. final biletini alan çift oldu. Geriye sadece bu hafta için bir bilet kaldı[/saritext]


  Ben Bilmem Eşim Bilir 33. bölümüm sonucu şuanda açıklanmadı. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nden 24 ağustos 33. bölüm ile ilgili bilgi sızarsa sizler ile paylaşacağız.

Ben Bilmem Eşim Bilir 24 Ağustos günün galibi belli olduğu. Kazanan Tuba Buğra GACEMER Oldu

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde  22 ağustos pazartesi günü oynanan ve haftanın kral ve kraliçesini belirleyen yarışmada Esra SAbit Şimşek Çifti Kolda Borularla yumurta taşıma oyunu kazandı ve haftanın kral ve kraliçesi oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 24 Ağustos çarşamba 16:00 da Kanal D ekranlarında sakın kaçırmayın

Ben Bilmem Eşim Bilir 24 Ağustos Fragmanı