Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Ağustos Sorulu Kafada Tahta Kırma Oyununu Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 23 Ağustos Yarışması Sonucu?

1Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 23 ağustos salı günü çok ilginç bir oyun oynanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında eşler bir birlerinin cevaplarını tahmin etmeye çalışacak ve belirlenen sürelerde kafalarda tahta kıracaklar.

En kısa zamanda tahtaları eşinin kafasında kıran çift Ben Bilmem Eşim Bilir 23 ağustos salı günü galibi olacak ve haftanın finaline bilet kazanmanın yanında hem elenme stresi yaşamayacak hemde ev işlerinden muaf olacaklar.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 23 Ağustos salı günü oynana oyunu Esra Kayhan ÖZTEKİN çifti kazandı. Esra Kayhan Öztekin çifti 23 ağustos salı günün final biletini kazandı. Esra Kayhan çifti 2. günün final biletini kazanmanın yanı sıra ev işlerinden de muaf oldular. 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 23 ağustos salı günü en kısa zamanda soru etabını bitiren çift çok avantajlı olacak zira zaman aleyhe işliyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde  22 ağustos pazartesi günü oynanan ve haftanın kral ve kraliçesini belirleyen yarışmada Esra SAbit Şimşek Çifti Kolda Borularla yumurta taşıma oyunu kazandı ve haftanın kral ve kraliçesi oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 23 Ağustos Fragmanı