Menü Aç/Kapat
Ben Bilmem Eşim Bilir 2 Eylül Kim Elendi? Eleme Sonucu 40. Bölüm Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 29.08.2016
Ben Bilmem Eşim Bilir 2 Eylül Kim Elendi? Eleme Sonucu 40. Bölüm

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 2 Eylülde elenen çift


Ben Bilmem Eşim Bilir’in 29 Ağustos 2 Eylül haftasında oyunlar oynandı ve final bileti alan ve alamayan çiftler ortaya çıktı. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 29 ağustos günü
oynana ve evin kral ve kraliçesini belirleyen tek ayak üstünde durma oyununu Tuğba Buğra Gacemer kazandı.

Ben Bilmem Eşim Bilir de 30 ağustos günü oynana havuz oyunu Hakan Tuğba BALOĞLU kazandı ve haftanın ikinci final biletini aldı. Ben Bilmem Eşim Bilir 31 ağustos çarşamba günü oynanan oyunu Tuğba Buğra Gacemer kazandı ve 3. final biletini aldı. Ben Bilmem Eşim Bilir de 1 eylül perşembe günü oynanan oyununu Tuğba Buğra Gacemer kazandı ve 4 ve son final biletini aldı.

[kirmizitext]Tuğba Buğra Gacemer çifti fazla final biletlerini Fatoş Güçlü Güreler ve Kayhan Esra ÖZTEKİN çiftine verdi. Bu durumda; Ben Bilmem Eşim Bilir de final bileti alamayan Gizem Salih Günnar ve Özge Akın YAKAK çifti eleme potasında kaldı.[/kirmizitext]

Eleme sonucunda ise Gizem Salih Günnar çifti elenerek eve veda etti

112

Ben Bilmem Eşim Bilirde bu hafta evde iki grup mücadele verecek. Gruplardan birini Buğra Tuğba Gacemer’in eşliğinde Hakan Tuğba baloğlu yaparken diğer grubun liderliğini ise Özge Akın Yakak çifti yapıyor. 

Ben Bilmem Eşim Bilirde Bu Güne Kadar Elenen Çifter Kimler

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 12 ağustos cuma günü 5. haftada elenen çift kendi istekleri ile Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti olurken 5 Ağustos cuma günü elenen çift Gül ve Özgür olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 29 temmuz günü elenen çift Barış Celil Cephe çifti Olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 22 temmuz’da elenen çift Sezer Zeynep Aydoğan  çifti olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının 15 temmuz’da yayınlanan bölümünde ise Kayhan Esra ÖZTEKİN çifti elenen ve eve veda eden çift olmuştu. Peki Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 19 Ağustos Cuma günü Aygen Sedat KAZANCIOĞLU çifti elendi. Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos cuma günü yayınlanacak yeni bölümde ise Esra Sabit Şimşek çifti kendi isteği ile evden ayrıldılar. Ben Bilmem Eşim Bilirde 2 eylül günü eleme sonuçlarına göre Gizem Salih Günnar evden elendi.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Aylin

Keske ozge akin bur araba kazanirlar

Cevapla

Anonim

Bizim gibi madurlara destek olsalar sule hanlm ufuk bey

Cevapla

FENERBAHÇE

salih gizem elensin

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler